اخبار

شروع به کار با لنـدریـک که می تواند هر آنچه را که شما برای ایجاد آگاهی ، ایجاد ترافیک ، اتصال به آن نیاز دارید فراهم کند.

گزارشی از وضعیت ناهنجار ساختمان های نا...

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور : یک هزار ساختمان بالای 12 طبقه در تهران وجود دارد که نقشه آنها در دسترس افراد ذیصلاح نیست. * از مجموع 4.5 میلیون ساختمان موجود در تهران که 88 درصد آنها چند طبقه هستند ، 450 هزار بنا در مرحله بحران قرار دارند.

گزارشی از وضعیت ناهنجار ساختمان های نا ایمن
... ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
واکاوی روابط ایران – انگلیس بَرساختی از رویکرد تاریخی
... ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
واکاوی روابط ایران – انگلیس بَرساختی از...

نشست «واکاوی روابط ایران و انگلیس در دوران اخیر با نگاهی به واکنش این کشور به اعدام جاسوس انگلیسی در ایران» از سلسله ‏نشست‌های «راه گفتگو» با حضور محسن بهاروند؛ سفیر پیشین ایران در انگلیس و دکتر ابراهیم متقی، استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران ‏با اجرای محمد خدادی در محل روزنامه اطلاعات برگزار شد. آنچه می‌خوانید، ماحصل این نشست است. خدادی: در این گفتگو بنا داریم ‏به روابط میان ایران و انگلیس بپردازیم و به ‌ویژه واکنش انگلیس به اعدام جاسوس انگلیسی در ایران را مورد کاوش قرار دهیم. ‏

مداوای زخم‌های دیابتی و بسته حمایتی

دیابت را بیماری مرموز می نامند و زخم پا از جمله عوارض این بیماری موذی است اما متاسفانه هزینه درمان این عارضه و پانسمان‌های گران قیمت آن، مشمول حمایت برخی بیمه‌ها نیست و بیمارانی که توان مالی خوبی ندارند در نهایت باید به قطع عضو خود رضایت دهند. یک خبر خوب: تخفیف‌ به هر بیمار دیابتی در مراکز دولتی در هر سال.

مداوای زخم‌های دیابتی و بسته حمایتی
... ۱۴۰۱/۱۰/۲۲
نمایش توانمندی دفاعی ارتش
... ۱۴۰۱/۱۰/۱۱
نمایش توانمندی دفاعی ارتش

جنگنده بمب افکن های نیروی هوایی ارتش در ادامه بخش عملیاتی رزمایش ذوالفقار 1401 ارتش ، پس از برخواستن از پایگاه نهم شکاری بندر عباس ، اهداف از پیش تعیین شده را در منطقه رزمایش با موفقیت منهدم کنند.

سرپرست جدید روزنامه اطلاعات در استان...

بنا به این گزارش، ضمن تشکر از خدمات سرپرست روزنامه اطلاعات در خراسان رضوی محمد فرید غفاریان و اعطای لوح تقدیر توسط دکتر سیدعباس صالحی نماینده ولی فقیه در موسسه اطلاعات ، حکم سرپرستی محسن فرجادی توسط رییس سازمان شهرستان های این موسسه به وی اعطا شد.

سرپرست جدید روزنامه اطلاعات در استان خراسان رضوی
... ۱۴۰۱/۱۰/۸
هوای پاک در «نصف جهان» شاید وقتی دیگر
... ۱۴۰۱/۹/۲۹
هوای پاک در «نصف جهان» شاید وقتی دیگر

‎ ‎سرویس شهرستانها: رسیدگی به پرونده آلودگی هوای شهرهای کشورمان و برنامه ریزی ‏برای کاهش آلاینده‌های سمی هر سال با آغاز فصل سرد قوت می گیرد ولی بعد از آن پرونده ‏آن بی‌هیچ نتیجه ای بایگانی می شود و تکرار این دور باطل تا کنون به جز تهدید سلامت مردم ‏و مرگ زودرس هموطنان نتیجه دیگری نداشته است... ‏

دنیای مجازی را به رسمیت بشناسیم

در نشست واکاوی نقش دانش آموزان و مدرسه در حوادث اجتماعی اخیر در موسسه اطلاعات(روزنامه اطلاعات) مطرح شد. زنان و نوجوانان صاحب تحلیل هستند.

دنیای مجازی را به رسمیت بشناسیم
... ۱۴۰۱/۹/۷
طرح شبکه جمع آوری فاضلاب روستایی کشور در فلاورجان
... ۱۳۹۸/۶/۱۶
طرح شبکه جمع آوری فاضلاب روستایی کشور...

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان هاشم امینی

مردم اصفهان کمترین سرانه مصرف آب...

بنی طبا با تاکید بر مصرف بهینه آب در فصل تابستان عنوان کرد: از مردم می خواهیم مصرف صحیح آب را مد نظر قرار دهند به ویژه در ساعات پیک مصرف که بین ساعت 11 تا 17 می باشد همچنین از نصب پمپ به صورت مستقیم بر روی شبکه توزیع آب پرهیز کنند.

مردم اصفهان کمترین سرانه مصرف آب آشامیدنی را در کشور دارند
... ۱۳۹۸/۴/۲۰
تکمیل تصفیه خانه فاضلاب چادگان نیازمند اعتبار است
... ۱۳۹۸/۴/۲۰
تکمیل تصفیه خانه فاضلاب چادگان نیازمند...

هاشم امینی: با وجود رودهای بسیار در شهرستان چادگان و سد زاینده رود در این منطقه بهره برداری تصفیه خانه فاضلاب در چادگان برای جلوگیری از آلودگی آب های زیرزمینی ضروری است.

برگزاری همایش آب بانان کوچک در...

تنها منبع اصلی تامین کننده آب آشامیدنی ۵۶ شهر و ۳۰۰ روستا طرح آبرسانی اصفهان بزرگ است

برگزاری همایش آب بانان کوچک در باغبهادران
... ۱۳۹۸/۴/۱۱
خط قرمز ما در استفاده از آب های زیر زمینی ؛ کیفیت آن است
... ۱۳۹۸/۴/۶
خط قرمز ما در استفاده از آب های زیر...

هاشم امینی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در حال حاضر حدود 1000 لیتر بر ثانیه کمبود آب آشامیدنی مورد نیاز مردم را از طریق چاه تامین می کند. خط قرمز ما در استفاده از آب های زیر زمینی کیفیت آن است و تا زمانی که کیفیت آب چاه به تایید مرکز بهداشت استان نرسد، حق استفاده آن را نداریم.

نیمی از دشت‌های کشور، ممنوعه شده است

محمد امانی مدیر کل حقوقی وزارت نیرو: برای اجرای هرچه بهتر طرح احیا و تعادل بخشی آب‌های زیرزمینی لازم است دستگاه قضایی تعامل و همکاری بهتری با وزارت نیرو داشته باشد تا از اُفت آب‌های زیرزمینی جلوگیری شود.

نیمی از دشت‌های کشور، ممنوعه شده است
... ۱۳۹۸/۴/۴
بهره برداری از طرح انتقال پساب از تصفیه خانه فاضلاب به شرکت فولاد مبارکه
... ۱۳۹۸/۴/۱
بهره برداری از طرح انتقال پساب از تصفیه...

مدیرعامل فولاد مبارکه در حمایت این شرکت از طرح های انتقال آب در استان اصفهان گفت: فولاد مبارکه در رابطه با مسوولیت های اجتماعی خود حدود 480 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل طرح سد تونل سوم کوهرنگ تعهد کرده که تا کنون 64 میلیارد تومان آن پرداخت‌ شده است.

آغاز عمليات اجرايی ساخت مجتمع آبرسانی...

هاشم امینی سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اصفهان: در حال حاضر 96 روستای شهرستان اردستان با تانكر آبرسانی می شوند كه بايد تدابیری برای ساخت مجتمع های آبرسانی در روستاها در نظر گرفت. به گفته وی، شهرستان اردستان دارای 163 روستای دارای سكنه است که بیش از 150 روستای آن زیر پوشش شرکت آب و فاضلاب روستايی استان قرار دارند.

آغاز عمليات اجرايی ساخت مجتمع آبرسانی برزاوند اردستان
... ۱۳۹۸/۳/۳۰
بهره برداری از 2 طرح آبرسانی در شهرستان گلپایگان
... ۱۳۹۸/۳/۳۰
بهره برداری از 2 طرح آبرسانی در شهرستان...

هاشم امینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: طرح آبرسانی به مجتمع روستایی جلگه گلپایگان شامل اجرای 100 کیلومتر خطوط انتقال، 180 کیلومتر خطوط شبکه توزیع و ساخت 9 مخزن با حجم 5 هزار مترمکعب است.

تصفیه خانه و فاز نخست شبکه فاضلاب...

دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو: دولت دوازدهم توجه جدی به مسایل آب و فاضلاب کشور دارد. اجازات مقام معظم رهبری برای برداشت از صندوق توسعه ملی نیز کمک چشمگیری به این عرصه کرده است؛ به طوری که تا 2 سال آینده فعالیت هایمان در روستاها به صورت چشمگیری افزایش خواهد یافت. او با بیان اینکه در حال حاضر هر هفته به حدود 30 روستا آبرسانی می شود افزود: این تعداد در 2 سال آینده افزایش پیدا خواهد کرد.

تصفیه خانه و فاز نخست شبکه فاضلاب خوانسار به بهره برداری رسید
... ۱۳۹۸/۳/۳۰
طرح انتقال پساب تصفیه خانه فاضلاب به مجتمع فولاد مبارکه آغاز شد
... ۱۳۹۸/۳/۳۰
طرح انتقال پساب تصفیه خانه فاضلاب به...

مهندس هاشم امینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: بر اساس الحاق قرارداد بیع متقابل بین شرکت آب و فاضلاب استان و شرکت فولاد مبارکه اصفهان اجرای 167 کیلومتر شبکه فاضلاب در شهرهای دیزیچه و زیباشهر با سرمایه گذاری 559 میلیارد ریال در دستور کار قرار گرفت.

وزیر نیرو: آبرسانی به روستاهای کشور در...

وزیر نیرو گفت: در حال حاضر 142 تصفیه خانه آب سالم و بهداشتی در کشور ساخته شده است در حالی که تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تنها 27 تصفیه خانه ساخته شده بود. با اجرای طرح آبرسانی به گلشهر جمعیتی حدود 10 هزار نفر و نیز با اجرای مجتمع آبرسانی جلگه، اهالی 41 روستا از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار می شوند.

وزیر نیرو: آبرسانی به روستاهای کشور در 2 سال آینده افزایش می یابد
... ۱۳۹۸/۳/۳۰
ضرورت ساخت سامانه دوم آبرسانی استان اصفهان
... ۱۳۹۸/۳/۲۸
ضرورت ساخت سامانه دوم آبرسانی استان...

هاشم امینی به کمبود 3 تا 3.5 متر مکعبی در ثانیه آب برای تامین آب آشامیدنی مردم اصفهان پرداخت

رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب