اخبار

شروع به کار با لنـدریـک که می تواند هر آنچه را که شما برای ایجاد آگاهی ، ایجاد ترافیک ، اتصال به آن نیاز دارید فراهم کند.

طرح شبکه جمع آوری فاضلاب روستایی کشور در فلاورجان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان هاشم امینی

... ۱۳۹۸/۶/۱۶
... ۱۳۹۸/۴/۲۰
مردم اصفهان کمترین سرانه مصرف آب آشامیدنی را در کشور دارند

بنی طبا با تاکید بر مصرف بهینه آب در فصل تابستان عنوان کرد: از مردم می خواهیم مصرف صحیح آب را مد نظر قرار دهند به ویژه در ساعات پیک مصرف که بین ساعت 11 تا 17 می باشد همچنین از نصب پمپ به صورت مستقیم بر روی شبکه توزیع آب پرهیز کنند.

تکمیل تصفیه خانه فاضلاب چادگان نیازمند اعتبار است

هاشم امینی: با وجود رودهای بسیار در شهرستان چادگان و سد زاینده رود در این منطقه بهره برداری تصفیه خانه فاضلاب در چادگان برای جلوگیری از آلودگی آب های زیرزمینی ضروری است.

... ۱۳۹۸/۴/۲۰
... ۱۳۹۸/۴/۱۱
برگزاری همایش آب بانان کوچک در باغبهادران

تنها منبع اصلی تامین کننده آب آشامیدنی ۵۶ شهر و ۳۰۰ روستا طرح آبرسانی اصفهان بزرگ است

خط قرمز ما در استفاده از آب های زیر زمینی ؛ کیفیت آن است

هاشم امینی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در حال حاضر حدود 1000 لیتر بر ثانیه کمبود آب آشامیدنی مورد نیاز مردم را از طریق چاه تامین می کند. خط قرمز ما در استفاده از آب های زیر زمینی کیفیت آن است و تا زمانی که کیفیت آب چاه به تایید مرکز بهداشت استان نرسد، حق استفاده آن را نداریم.

... ۱۳۹۸/۴/۶
... ۱۳۹۸/۴/۴
نیمی از دشت‌های کشور، ممنوعه شده است

محمد امانی مدیر کل حقوقی وزارت نیرو: برای اجرای هرچه بهتر طرح احیا و تعادل بخشی آب‌های زیرزمینی لازم است دستگاه قضایی تعامل و همکاری بهتری با وزارت نیرو داشته باشد تا از اُفت آب‌های زیرزمینی جلوگیری شود.

بهره برداری از طرح انتقال پساب از تصفیه خانه فاضلاب به شرکت فولاد مبارکه

مدیرعامل فولاد مبارکه در حمایت این شرکت از طرح های انتقال آب در استان اصفهان گفت: فولاد مبارکه در رابطه با مسوولیت های اجتماعی خود حدود 480 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل طرح سد تونل سوم کوهرنگ تعهد کرده که تا کنون 64 میلیارد تومان آن پرداخت‌ شده است.

... ۱۳۹۸/۴/۱
... ۱۳۹۸/۳/۳۰
آغاز عمليات اجرايی ساخت مجتمع آبرسانی برزاوند اردستان

هاشم امینی سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اصفهان: در حال حاضر 96 روستای شهرستان اردستان با تانكر آبرسانی می شوند كه بايد تدابیری برای ساخت مجتمع های آبرسانی در روستاها در نظر گرفت. به گفته وی، شهرستان اردستان دارای 163 روستای دارای سكنه است که بیش از 150 روستای آن زیر پوشش شرکت آب و فاضلاب روستايی استان قرار دارند.

بهره برداری از 2 طرح آبرسانی در شهرستان گلپایگان

هاشم امینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: طرح آبرسانی به مجتمع روستایی جلگه گلپایگان شامل اجرای 100 کیلومتر خطوط انتقال، 180 کیلومتر خطوط شبکه توزیع و ساخت 9 مخزن با حجم 5 هزار مترمکعب است.

... ۱۳۹۸/۳/۳۰
... ۱۳۹۸/۳/۳۰
تصفیه خانه و فاز نخست شبکه فاضلاب خوانسار به بهره برداری رسید

دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو: دولت دوازدهم توجه جدی به مسایل آب و فاضلاب کشور دارد. اجازات مقام معظم رهبری برای برداشت از صندوق توسعه ملی نیز کمک چشمگیری به این عرصه کرده است؛ به طوری که تا 2 سال آینده فعالیت هایمان در روستاها به صورت چشمگیری افزایش خواهد یافت. او با بیان اینکه در حال حاضر هر هفته به حدود 30 روستا آبرسانی می شود افزود: این تعداد در 2 سال آینده افزایش پیدا خواهد کرد.

طرح انتقال پساب تصفیه خانه فاضلاب به مجتمع فولاد مبارکه آغاز شد

مهندس هاشم امینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: بر اساس الحاق قرارداد بیع متقابل بین شرکت آب و فاضلاب استان و شرکت فولاد مبارکه اصفهان اجرای 167 کیلومتر شبکه فاضلاب در شهرهای دیزیچه و زیباشهر با سرمایه گذاری 559 میلیارد ریال در دستور کار قرار گرفت.

... ۱۳۹۸/۳/۳۰
... ۱۳۹۸/۳/۳۰
وزیر نیرو: آبرسانی به روستاهای کشور در 2 سال آینده افزایش می یابد

وزیر نیرو گفت: در حال حاضر 142 تصفیه خانه آب سالم و بهداشتی در کشور ساخته شده است در حالی که تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تنها 27 تصفیه خانه ساخته شده بود. با اجرای طرح آبرسانی به گلشهر جمعیتی حدود 10 هزار نفر و نیز با اجرای مجتمع آبرسانی جلگه، اهالی 41 روستا از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار می شوند.

ضرورت ساخت سامانه دوم آبرسانی استان اصفهان

هاشم امینی به کمبود 3 تا 3.5 متر مکعبی در ثانیه آب برای تامین آب آشامیدنی مردم اصفهان پرداخت

... ۱۳۹۸/۳/۲۸
... ۱۳۹۸/۳/۲۶
نیمی از حق بیمه خانه ها را دولت می پردازد.

هیچ تصمیمی برای تغییر قیمت بنزین اتخاذ نشده است.

ساخت موزه آب در 3 استان کشور

هدف شرکت آبفا از راه اندازی موزه آب، حفظ و نمایش اسناد، مدارک، تجهیزات، دستاوردها و پیشرفت های صنعت آب و فاضلاب در نیم قرن اخیر است .

... ۱۳۹۸/۳/۲۶
... ۱۳۹۸/۳/۲۶
حذف قبض کاغذی آب

قبض کاغذی آب بهاء در استان اصفهان حذف می شود

... ۱۳۹۸/۳/۱۱
آب آشامیدنی در شهر بادرود نطنز

مدیر امور آب و فاضلاب بادرود محمد رضا خامسی

دلایل اصلاح قانون کار - شماره 2

آیا من هم می توانم به اشتغال در کشورم کمک کنم؟

... ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
... ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
دلایل اصلاح قانون کار - شماره یک

مانع اصلی اشتغال روستایی در ایران

رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب