اخبار

شروع به کار با لنـدریـک که می تواند هر آنچه را که شما برای ایجاد آگاهی ، ایجاد ترافیک ، اتصال به آن نیاز دارید فراهم کند.

بزرگترین رویداد علم و فناوری جهان
بزرگترین رویداد علم و فناوری جهان

" بزرگترین رویداد علم و فناوری جهان "

اصفهان، میزبان کنفرانس انجمن بین‌المللی پارک‌های علم و فناوری در سال  2018  شد

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان میزبان سی و پنجمین کنفرانس انجمن بین‌المللی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری (IASP) در سال 2018 شد.

بزرگترین رویداد علم و فناوری جهان

 این کنفرانس، بزرگترین رویداد فناوری جهان است و انجمن بین‌المللی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری (IASP) هرساله کنفرانسی با حضور بیش از 70 کشور از سراسر دنیا با هدف استفاده از تجربیات و اطلاعات، به اشتراک گذاشتن دانش‌های فنی، دسترسی به منابع انجمن و تعامل مشترک بین پارک‌های علم و فناوری و بویژه میان شرکت‌های دانش بنیان مستقر در آن‌ها برگزار می‌کند.

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان عضو کامل این انجمن از پارسال درخواست این میزبانی را داده بود که در حاشیه سی و سومین کنفرانس که در شهر مسکو برگزار شد، با کسب 86 درصد آرای اعضا، میزبان سی و پنجمین کنفرانس بین‌المللی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری (IASP) در سال 2018 شد.

برای نخستین بار در جمهوری اسلامی ایران

 این نخستین بار است که جمهوری اسلامی ایران میزبان این گردهمایی بزرگ بین‌المللی در حوزه پارک‌های علم و فناوری شده است. شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از سال 1377 به عضویت انجمن بین‌المللی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری (IASP) درآمد و تاکنون 3 دوره ریاست بخش آسیای غربی و شمال آفریقا این انجمن را برعهده داشته است.

حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان

 این شهرک علمی با هدف توسعه مبتنی بر دانایی از طریق ایجاد مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در اصفهان، قطب اقتصادی و صنعتی ایران شکل گرفته است و ضمن حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، زمینه لازم را برای تجاری‌سازی دستاوردهای آن‌ها و جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی فراهم می‌آورد. هم اکنون بیش از 470 شرکت دانش‌بنیان با زمینه‌های کاری مختلف در این شهرک فعالیت می کنند.


منبع خبر: از سایت شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ، ارایه خبر در این سایت 96/04/30

رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب