----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
بازی نهنگ آبی، علت سقوط 2 دختر از پل چمران اصفهان

بازی نهنگ آبی، علت سقوط 2 دختر از پل چمران اصفهان

بازی نهنگ آبی، علت سقوط 2 دختر از پل چمران اصفهان

 بازی نهنگ آبی، و سقوط از پل

پیش از ظهر شنبه، دو دختر جوان به طور همزمان از پل بزرگراه چمران اصفهان سقوط کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان، علت سقوط 2 دختر نوجوان از پل روگذر چمران اصفهان و فوت یکی از آنها را تحت تاثیر بازی نهنگ آبی اعلام کرد.

سردار مهدی معصوم بیگی با بیان اینکه در این حادثه یکی از دختران که 15 ساله بود در دم فوت کرد و دیگری که 16 ساله بود به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد گفت: این دو دانش آموز، قبل از پرت کردن خود توسط یک دستگاه ضبط صوت، با خانواده خود خداحافظی کرده بودند و علت این کار را انجام بازی آنلاین نهنگ آبی در فضای مجازی اعلام کرده اند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه پلیس در خصوص پیامدهای بازی نهنگ آبی هشدارهایی داده بود افزود: این بازی در کشورهای مختلف قربانی گرفته است.

کیانوش جهانپور، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز در خصوص وضعیت دانش آموز دیگر گفت: وی دچار آسیب و شکستگی های متعدد شده است اما سطح هوشیاری او نسبت به روز گذشته افزایش یافته و اقدام های درمانی  در حال انجام است .


پیش از ظهر شنبه، دو دختر جوان به طور همزمان از پل بزرگراه چمران اصفهان سقوط کردند. مصدومان پس از ارائه خدمات درمانی اولیه و فوری در محل به بیمارستان  منتقل شدند اما در زمان تحویل به بیمارستان به دلیل مصدومیت شدید، سطح هوشیاری پایینی داشتند.

اصفهان -  خبرنگار روزنامه اطلاعات:  محمدرضا کلاهدوزان


فایل pdf  چاپ شده در روزنامه اطلاعات 96/07/30   صفحه 13

نظر کاربران در مورد اخبار:

  رحمت الهی همنشین شما عزیزان باشد.

نشانی دفتر سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان: اصفهان - خیابان فردوسی ، نرسیده به چهار راه فلسطین ، ساختمان ساسان ، طبقه دوم آپارتمان 24

تلگرام دفتر 09902418744

تلفن 32208044 و دورنگار 32213160 - 031