----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
ایران امروز به یک قدرت نظامی تبدیل شده است

ایران امروز به یک قدرت نظامی تبدیل شده است

ایران امروز به یک قدرت نظامی تبدیل شده است

نقشه راه ما، حرکت به سوی تحقق تمدن نوین اسلامی است


کارشناس مسایل سیاسی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با هنرنمایی خود در 8 سال جنگ تحمیلی، امروز به یک قدرت نظامی تبدیل شده است گفت: دشمن تا 50 سال آینده فکر حمله نظامی به کشورمان را نخواهد کرد بلکه جنگ دشمن، اقتصادی و فرهنگی است و بسیج ضمن تقویت بُعد نظامی باید وارد فاز اجتماعی نیز بشود.

سید رضا حجازی در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای بسیج استان اصفهان که به مناسبت هفته بسیج در ناحیه امام صادق علیه السلام بر پا است افزود: برای فعالیت های بسیج هیچ محدودیتی وجود ندارد و نیروهای بسیجی بر اساس نیازهای انقلاب بکارگیری می شوند.

او با بیان اینکه نقشه راه ما، حرکت به سوی تحقق تمدن نوین اسلامی است گفت: این نقشه راه را امام خمینی (ره) در سال 41 مطرح کردند و در همان سال فرمودند (شاه بایستی  برود و حکومت، اسلام  شود و این حکومت به دست حضرت حجت (عج) برسد و این موضوع را تحت عنوان سیر تکاملی انقلاب اسلامی در بیانات مقام معظم رهبری داریم که می فرمایند( انقلابی اسلامی تشکیل شود، دولت اسلامی شکل بگیرد، جامعه اسلامی شود و به سوی تمدن نوین اسلامی حرکت کنیم).


این کارشناس مسایل سیاسی با اشاره به اینکه ما امروز دشمنان خود را شناخته ایم و نقشه های آنها را نیز نقش بر آب کرده ایم افزود: ملت ما روش دشمنی دشمنان را شناخته و روش های مقابله به آنها را نیز آموخته اند.
حجازی ادامه داد: دشمن امروز از فاز اجتماعی وارد شده است و ما هم باید این هنر را داشته باشیم که با مردم از فاز اجتماعی گفتگو  کنیم.
او در ادامه با بیان اینکه در طول 4 سال گذشته، جنگ های مختلفی اعم از جنگ سخت، نرم، اقتصادی، اطلاعاتی و همچنین جنگ نیابتی را پشت سر گذاشته ایم، تشکیل بیش از 80 گروه سلفی جهادی در کشورهای مختلف منطقه همچون داعش، النصره و بوکوحرام را  جنگ های نیابتی اعلام کرد و گفت: خانم هیلاری کلینتون در کتاب خود می گوید در 120 کشور سفر کردم و مقدمه داعش را در این سفرها ایجاد کرده ام.

این کارشناس مسایل سیاسی با اشاره به اینکه دشمنان قصد داشتند با تشکیل خاورمیانه جدید، سوریه را به 3 کشور، ترکیه را به 3 کشور، عراق را به 3 کشور و ایران را نیز به 5 کشور جدید تقسیم کند ولی نقشه شوم آنها شکست خورد، گفت: آرزوی دیرینه امام خمینی(ره) تشکیل تفکر بسیجی جهان اسلام بود و امروز شاهد این تفکر در کشورهای لبنان، سوریه، عراق، یمن، افغانستان، پاکستان و نیجریه  هستیم.  

نمایشگاه دستاوردهای بسیج  تا 10 آذر برپاست.

محمد کلاهدوزان اصفهان  خبرنگار روزنامه اطلاعات  96/09/05

روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

بسیج

نظر کاربران در مورد اخبار:

  رحمت الهی همنشین شما عزیزان باشد.

نشانی دفتر سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان: اصفهان - خیابان فردوسی ، نرسیده به چهار راه فلسطین ، ساختمان ساسان ، طبقه دوم آپارتمان 24

تلگرام دفتر 09902418744

تلفن 32208044 و دورنگار 32213160 - 031