----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
تولید 14 اثر فاخر در مرکز آفرینش های هنری بسیج اصفهان

تولید 14 اثر فاخر در مرکز آفرینش های هنری بسیج اصفهان

تولید 14 اثر فاخر در مرکز آفرینش های هنری بسیج اصفهان


به زودی با تشکیل خانه نمایش و خانه هنرهای تجسمی، خانه های هنری مرکز آفرینش های هنری بسیج استان اصفهان به 5 خانه افزایش می یابد.


14 اثر فاخر هنری در زمینه فیلم مستند، نماهنگ، موسیقی و پویانمایی مرکز آفرینش های هنری بسیج استان اصفهان تولید شده است.


مدیر مرکز آفرینش های هنری بسیج استان اصفهان با بیان اینکه این مرکز فعالیت خود را از اسفند سال 1395 به طور رسمی ذیل معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان آغاز کرد گفت: در این مدت، آثار فاخر هنری متعددی تولید شده که از جمله آنها تولید 7  فیلم پویانمایی به صورت 2 بعدی و 3 بعدی است.
 احمدرضا نصری، پویانمایی (گردان تک نفره) در خصوص شهید عبدالرسول زرین، پویانمایی (پُل) در خصوص فعالیت های مهندسی شهید محسن صفوی در جنگ تحمیلی و پویانمایی (روح الله) در خصوص خاطره ای از زندگی امام خمینی(ره) را از جمله تولیدات 3 بعدی خانه هنرهای رقومی (دیجیتال) این مرکز برشمرد و افزود: 4 نماهنگ نیز همچون نماهنگ (مدافعان حرم) که از شبکه های مختلف صدا و سیما پخش شده از جمله تولیدات این مرکز است.


او گفت: بخشی از تولیدات این مرکز برای پخش از شبکه های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و بخشی برای انتشار در فضای مجازی تولید می شود.


مدیر مرکز آفرینش های هنری بسیج استان اصفهان در ادامه، هدف از راه اندازی مرکز آفرینش های هنری بسیج استان اصفهان را، آموزش و پرورش نیروهای انقلابی برای تولید هنر متعهد و انقلابی، جذب و سازماندهی هنرمندان بسیجی برای تولیدات هنری فاخر در زمینه های مختلف و تشکیل خانه های مختلف هنری با استفاده از ظرفیت بسیجیان و تجهیز آنها با امکانات لازم اعلام کرد و گفت: تاکنون خانه هنرهای تصویری، موسیقی و سرود و خانه هنرهای رقومی ( دیجیتال)  تشکیل شده است و به زودی با تشکیل خانه نمایش و خانه هنرهای تجسمی، خانه های هنری مرکز آفرینش های هنری بسیج استان اصفهان به 5 خانه افزایش می یابد.


نصری با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از تولیدات هنری همچون سرود در پایگاه های مقاومت بسیج استان تولید می شود افزود: با راه اندازی این مرکز، آثار هنری تولیدی در پایگاه های مقاومت بسیج استان که از سطح کمی خوبی برخوردار می باشند، کیفی سازی خواهند شد.


اصفهان  خبرنگار اطلاعات: محمدرضا کلاهدوزان 96/09/07


روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

حماسه-پاداری بسیج

نظر کاربران در مورد اخبار: