----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
دستگیری مجرمی با یک میلیارد تومان کلاهبرداری

دستگیری مجرمی با یک میلیارد تومان کلاهبرداری

دستگیری مجرمی با یک میلیارد تومان کلاهبرداری

بزرگترین کلاهبردار امسال که در لباس وارد کننده پوشاک از مردم کلاهبرداری می کرد در استان های شمالی شناسایی و دستگیر شد و تا کنون با شکایت 40 شاکی ، کلاهبرداری  های او به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون تومان مشخص شده است .
در هشت ماه گذشته 87 میلیارد تومان از اموال مردم را که در دست سارقان بوده به صاحبان شان  بازگردانده است.
سردار مهدی معصوم بیگی فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان این مطلب و با ارائه گزارش هشت ماه گذشته  گفت : جرم  قتل در استان اصفهان با کاهش21 درصدی روبرو بوده اما دو جرم سرقت لوازم خودرو و کیف قاپی به ترتیب افزایش 6 و 10 درصدی داشته است .

او با تاکید بر اینکه از آغاز سال تا کنون 120 گروه سرقت شناسایی و اعضای آن دستگیر شده اند یادآور شد : نیروی انتظامی استان اصفهان در هشت ماه گذشته 87 میلیارد تومان از اموال مردم را که در دست سارقان بوده به صاحبان شان  بازگردانده است.
سردار معصوم بیگی از دستگیری 400 نفر از متهمان فراری در استان در قالب طرح ذوالفقار 3 خبر داد وافزود : در پرونده های قاچاق کالا با ارزش بیش از 100 میلیون تومان با افزایش کشف 10 درصدی روبرو بودیم .

به گفته وی در این مدت 20 تن انواع مواد مخدر در استان کشف و 110 گروه تهیه و توزیع مواد مخدر شناسایی و منهدم شده است.

او با اشاره به اینکه در آمار کشته شدگان راکبین موتور سیکلت و عابرین پیاده در حوادث تصادف رتبه نخست کشور را داریم گفت : این رقم در کشور کمتر از 50 درصد است اما در استان اصفهان بیش از 70 درصد برآورد می شود .
 به گفته وی 50 درصد سرقت های استان اصفهان خرد است و به دست معتادان انجام می شود .

سردار معصوم بیگی یادآور شد : امسال سرقت طلافروشی و بانک در استان اصفهان نداشته ایم که علت آن مجهز شدن این مراکز  به سیستم های امنیتی است . 


خبرنگار اطلاعات - نفیسه یزدانی -96/9/13

روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

نیروی-انتظامی حوادث

نظر کاربران در مورد اخبار:

کلیه حقوق این وب سایت ، متعلق به سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان می باشد.