----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
کشاورزان اصفهانی آذرماه هیچ آبی برای کشت

کشاورزان اصفهانی آذرماه هیچ آبی برای کشت

دریافت نکردند

نمایندگان اصفهان در چند ماه گذشته برای حل مشکلات آب استان فعال بوده اند  اما به دنبال جنگ و تفرقه نیستیم و انسجام ملی برای ما مهم است  اما معتقدیم باید حرف حق را زد و سوال کرد چرا کشاورزان اصفهانی تا کنون که آذرماه روبه پایان است هیچ آبی  برای کشت دریافت نکرده اند .
تاکنون نتوانسته ایم میان مبارزه با فساد اقتصادی و ایجاد امنیت سرمایه گذاری  تعادل برقرار کنیم
 مهندس فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب گفت : در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل 44 بعد از 9 سال از اجرای این اصل ، آنچه از گذشته تا کنون انجام شده بررسی شد و اقدامات 4 سال گذشته دولت یازدهم برای تحقق اصل 44 قانون اساسی نیز مورد بررسی قرار گرفت  و گزارش آن آماده است .

او با انتقاد از اینکه  تاکنون نتوانسته ایم میان مبارزه با فساد اقتصادی و ایجاد امنیت سرمایه گذاری  تعادل برقرار کنیم ادامه داد :  بیشتر واگذاری ها در دولت نهم و دهم اتفاق افتاد و دولت یازدهم بخشی از واگذاری ها که بر اساس قانون نبود اصلاح کرد .
  فولادگر با اشاره به انتخاب استاندار جدید اصفهان گفت : دکتر مهرعلیزاده تجربه اجرایی خوبی دارد و امیدواریم بخش اقتصادی استان را با مدیریت خوب ، جلو ببرد . او در ادامه از شهردار جدید اصفهان نیز خواست از همه ظرفیت ها در انتخاب مدیران شهری بهره ببرد و افزود : متاسفانه تا کنون در انتخاب ها فقط از یک طیف سیاسی استفاده شده است . فولادگر با اشاره به اینکه سهم پروژه های ملی استانی در بودجه 97 بسیار کم است ادامه داد : اینکه ما برای تکمیل پروژه ها به امید اعتبارات دولتی بنشینیم اشتباه است باید به دنبال جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی باشیم .
 وی با تاکید بر اینکه در این دوره از مجلس شورای اسلامی انسجام میان نمایندگان استان اصفهان بیشتر شده است افزود : با اینکه نمایندگان در این دوره از تفکرهای سیاسی مختلف هستند اما همراهی ها بیشتر است .

اصفهان  خبرنگاراطلاعات: نفیسه یزدانی 96/10/02

روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

سیاسی

نظر کاربران در مورد اخبار:

  رحمت الهی همنشین شما عزیزان باشد.

نشانی دفتر سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان: اصفهان - خیابان فردوسی ، نرسیده به چهار راه فلسطین ، ساختمان ساسان ، طبقه دوم آپارتمان 24

تلگرام دفتر 09902418744

تلفن 32208044 و دورنگار 32213160 - 031