----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
بزرگداشت شهدای عرفه و شهید شاهسنایی در اصفهان

بزرگداشت شهدای عرفه و شهید شاهسنایی در اصفهان

شهید حججی‌ها و شهید شاهسنایی‌ها برای دفاع از انقلاب سینه سپر کردند

جانشین ریس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سجاد شاهسنایی شهادت را در آغوش گرفت تا دین خدا و حریم ولایت شکسته نشود.
سردارعلی فضلی در مراسم بزرگداشت شهدای عرفه و هفتمین روز شهادت شهید سجاد شاهسنایی بااشاره به ناآرامی‌های هفته گذشته در کشور افزود: بسیجیان که از نسل‌های دوم و سوم انقلاب اسلامی هستند با حضور در برابر آشوبگران و نا‌آرامی‌ها به دشمن اجازه ندادند اهداف خود را محقق کند. ‏
جانشین ریس سازمان بسیج مستضعفین افزود: مردم ما مطالباتی را در حوزه گرانی، بیکاری، تورم و امثال آن دارند ولی عده‌ای به دنبال سو استفاده از این فرصت برآمدند.
سردار فضلی افزود: در چنین شرایطی، بسیجیان به سرعت مردم را از صف این اغتشاشگران جدا کردند و در برابر اغتشاشگران ایستادند و شهیدانی همچون سجاد شاهسنایی را تقدیم کردند.
وی با اشاره به این‌که افزون بر شهید شاهسنایی، شماری از بسیجیان نیز در این نا آرامی‌ها مصدوم شدند، افزود: آنها لحظه‌ای از باورهای خود غفلت نکردند.
سردار فضلی گفت: دشمن با بهره گیری از شبکه‌های اجتماعی مجازی و کانال‌های ماهواره ای، راه اندازی و جوخه‌های ترور تلاش کرد تا شاید بتواند افکار جوانان را تغییر دهد ولی نتیجه آن امثال شهید حججی‌ها و شهید شاهسنایی‌ها شدند که در دفاع از انقلاب سینه سپر کردند.
جانشین ریس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: تمام حرکات دشمن طی ۴۰ سال گذشته و پس از انقلاب اسلامی حمله به نظام اسلامی ایران بوده است زیرا شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایران موجب شد تا حضور سیاسی دشمن در منطقه و ایران ریشه کن شود.

سرویس شهرستان ها
فایل  PDF  چاپ شده در روزنامه اطلاعات  مورخ  96/10/23   صفحه  13


روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

حماسه-و-پایداری بسیج

نظر کاربران در مورد اخبار:

  رحمت الهی همنشین شما عزیزان باشد.

نشانی دفتر سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان: اصفهان - خیابان فردوسی ، نرسیده به چهار راه فلسطین ، ساختمان ساسان ، طبقه دوم آپارتمان 24

تلگرام دفتر 09902418744

تلفن 32208044 و دورنگار 32213160 - 031