----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
فیفا هزینه‌ کمپ تیم ملی در روسیه را تعیین کرده است

فیفا هزینه‌ کمپ تیم ملی در روسیه را تعیین کرده است

فیفا هزینه‌ کمپ تیم ملی در روسیه را تعیین کرده است

مسعود سلطانی فر، پس از مراسم تجلیل از باشگاه‌های برتر کشور، درباره سرپرست فدراسیون تیروکمان گفت: سرپرست فدراسیون تیروکمان به زودی و در چند روز آینده مشخص خواهد شد.
به‌ گزارش ‌ایسنا، دیروز پس از مراسم تجلیل از ۶۳ باشگاه‌ برتر کشور، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران، درباره وضع سرپرست فدراسیون تیروکمان، اضافه‌ کرد: در چند روز آینده سرپرست فدراسیون تیروکمان مشخص خواهد شد و ما برنامه‌ریزی‌های لازم را داریم تا انتخابات این فدراسیون در کوتاه ترین زمان ممکن هم برگزار شود.
فیفا نظارت لازم را دارد
او درباره سمت کیومرث هاشمی در وزارت ورزش و جوانان هم، بیان‌ کرد: صبر کنید، مشخص خواهد شد.
وزیر ورزش و جوانان در ادامه‌ و در پاسخ به این سوال که می‌گویند کمپ تیم‌ ‌ملی در روسیه هزینه بسیار بالایی دارد و با این هزینه می‌توان کمپی را در آنجا احداث کرد، گفت‌: کسانی که این صحبت‌ها را می‌کنند خود مسئول حرفشان هستند. فیفا نظارت لازم را دارد و هزینه‌ها را فیفا تعیین می‌کند که چقدر می‌شود. او همچنین درباره دیدارهای تدارکاتی تیم‌ ‌ملی ونظارت وزارت ورزش و جوانان، اظهار کرد: ما مرتبا پیگیر بازی‌های تدارکاتی تیم‌ ‌ملی از سوی فدراسیون فوتبال هستیم و تقریبا هر هفته‌ یک گزارش را از فدراسیون در این رابطه می‌خواهیم. در این‌ چارچوب توافقات خوبی هم برای تیم‌‌ملی صورت گرفته است و پیش‌بینی های خوبی هم انجام داده‌اند و ما پشتیبانی لازم را در این زمینه از تیم‌ ‌ملی داریم.
پس از برجام تهدیدها کاهش یافته است
سلطانی فر در ادامه‌ همچنین در پاسخ به این سئوال که این که گفته می‌شود بودجه وزارت ورزش و جوانان را نصفه دریافت کرده‌اید، گفت‌: هر کسی که این را گفته است اشتباه کرده است.وزیر ورزش و جوانان درباره مراسم تجلیل از باشگاه‌های ورزش کشور هم، بیان‌ کرد: چند سالی است که مقام معظم رهبری سال‌ها را با نام “اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال” نامگذاری می‌کنند، در حال‌ حاضر در شرایط خاصی قرار داریم. البته پس از برجام تهدیدها کاهش یافته است.

سرویس ورزشی


فایل  PDF  چاپ شده در روزنامه اطلاعات  مورخ  96/11/04   صفحه  14

روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

ورزشی

نظر کاربران در مورد اخبار:

  رحمت الهی همنشین شما عزیزان باشد.

نشانی دفتر سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان: اصفهان - خیابان فردوسی ، نرسیده به چهار راه فلسطین ، ساختمان ساسان ، طبقه دوم آپارتمان 24

تلگرام دفتر 09902418744

تلفن 32208044 و دورنگار 32213160 - 031