----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
رییس مجلس:برجسته کردن اختلافات در کشور

رییس مجلس:برجسته کردن اختلافات در کشور

هنر نیست

رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت وحدت و همبستگی ملی گفت: اگر می خواهیم اقتدار و کیان انقلاب حفظ شود، باید وحدت داشته باشیم.
دکترعلی لاریجانی‌در مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم که در مصلای زرین شهر از توابع شهرستان لنجان برگزار ‌شد، افزود: برجسته کردن اختلافات در کشور هنر نیست و اختلاف افکنان خائن به ملت و انقلاب هستند.
وی یادآور شد: آنها که می‌خواهند منافع ملی از بین برود قصد دارند حرکت عظیم انقلاب اسلامی در حل مشکلات ناتوان باشد اما با همت ملت، دشمنان موفق نخواهند شد.
لاریجانی افزود: بعضی از غلوها که در زمینه مشکلات اقتصادی بیان می‌شود را قبول ندارم چرا که اگر متحد باشیم می‌توانیم از مشکلات عبور کنیم.
رییس مجلس با بیان اینکه یک عده می‌خواهند اختلافی به وجود آید و آن را بزرگ کنند، گفت: برجسته کردن اختلاف‌ها هنر نیست بلکه هنر این است که اختلاف ها جمع شود و با اتحاد به سوی تعالی کشور حرکت کنیم.
وی با بیان اینکه ۲۲ بهمن روز ملی ایرانیان است ادامه داد: دشمنان می‌خواهند حتی برای ۲۲ بهمن دل مردم را خالی کنند اما به آنها می‌گویم که اشتباه می‌کنند چرا که ملت ایران هوشیار هستند.
رییس مجلس با بیان اینکه شهدای مدافع حرم هم اجر مهاجرت و هم اجر مجاهدت رامی برند، افزود: این دو واژه در ادبیات اسلامی از جایگاه ارزشمندی برخوردار است و درجات کسانی که مجاهدت می کنند نسبت به مومنان خانه‌نشین متفاوت است.
وی با بیان اینکه یکسان دانستن مفهوم مجاهدت و تروریسم نشان دهنده بدبختی دشمنان است، افزود: اینکه مفهوم مجاهدت را با مفهوم تروریست یکی می‌دانند نشان از بدبختی دشمنان است چون تروریست‌ها متجاوز هستند اما مجاهدان جان خود را برای رهایی دیگران می‌دهند.

دشمنان می‌خواهند موشک را از ما بگیرند تا بتوانند به کشورمان هجمه کنند
دکتر لاریجانی با بیان اینکه تاکید ایران بر روی مسئله موشکی به خاطر امور دفاعی است، افزود: دشمنان می‌خواهند موشک را از ما بگیرند تا بتوانند به کشورمان هجمه کنند. وی تاکید کرد: تکنولوژی ساخت موشک از دست ملت ایران قابل خروج نیست، این تکنولوژی در ایران بومی سازی شده و دشمنان از این موضوع هراس دارند.
رییس مجلس با بیان اینکه مجلس در لایحه بودجه ۹۷ توجه ویژه ای به بحران کمبود آب و اشتغال زایی دارد، گفت: ایجاد مشکلات اقتصادی برای مردم یکی دیگر از اهداف دشمنان است و چند چالش مانند بحران کمبود آب و اشتغالزایی باید در بودجه سال آینده مورد توجه قرار گیرد .
رییس مجلس شورای اسلامی در آستانه فرارسیدن سی و نهمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، مردم را به شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

سرویس‌شهرستانها

فایل  PDF  چاپ شده در روزنامه اطلاعات  مورخ   96/11/21  صفحه 10

روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

سیاسی

نظر کاربران در مورد اخبار:

  رحمت الهی همنشین شما عزیزان باشد.

نشانی دفتر سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان: اصفهان - خیابان فردوسی ، نرسیده به چهار راه فلسطین ، ساختمان ساسان ، طبقه دوم آپارتمان 24

تلگرام دفتر 09902418744

تلفن 32208044 و دورنگار 32213160 - 031