----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
بهره برداری از خط انتقال گازو ایستگاه تقلیل فشار کمشچه

بهره برداری از خط انتقال گازو ایستگاه تقلیل فشار کمشچه

بهره برداری از خط انتقال گازو ایستگاه تقلیل فشار کمشچه

خط انتقال گاز و ایستگاه تقلیل فشار گاز  CGS کمشچه با ظرفیت 200 هزار متر مکعب در ساعت با هزینه ای بالغ بر 240 میلیارد ریال به بهره برداری رسید .
همه شهرها و روستاهای استان به جز 4 شهر در شرق اصفهان از نعمت گاز بهره مند هستند
 مهندس علوی مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در آیین بهره برداری از این پروژه با بیان اینکه همه شهرها و روستاهای استان به جز 4 شهر در شرق اصفهان از نعمت گاز بهره مند هستند گفت : این 4 شهر هم به زودی با اجرای طرح های گازرسانی  CNG  از نعمت گاز بهره مند خواهند شد . به گفته وی هزینه بهره برداری ، آماده سازی ، تامین گاز و توسعه زیرساخت ها سالانه بیش از  200 میلیارد متر مکعب است . وی با تاکید بر اینکه با افتتاح ایستگاه تقلیل فشار ، گاز شهرک های صنعتی دولت آباد، کمشچه تضمین خواهد شد ادامه داد : این طرح تاثیر مهمی  بر گازرسانی در شهر اصفهان نیز دارد .
بیش از 99 درصد اقلام مورد نیاز برای گازرسانی در داخل تولید می شود
علوی از افتتاح ساختمان اداری شرکت گاز این منطقه با اعتبار 60 میلیون تومان خبر داد و افزود :  بیش از 99 درصد اقلام مورد نیاز برای گازرسانی در داخل تولید می شود . به گفته وی بهره برداری از 132 کیلومتر خط انتقال 20 اینچ و ایستگاه  CGS با هزینه بالغ بر 290 میلیارد ریال ، بهره برداری از ایستگاه شهید خرازی فولاد مبارکه با ظرفیت 200 هزار مترمکعب در ساعت و 8 کیلومتر خط انتقال با هزینه بالغ بر 250 میلیارد ریال از مهمترین پروژه های دهه فجر شرکت گاز استان اصفهان است . حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهرو برخوار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شهر حبیب آباد نیز نیازمند ساختمان اداری برای شرکت گاز است گفت : باید امنیت شغلی برای نیروهای شرکتی و پیمانکارشرکت گاز فراهم کنیم که امیدواریم با لایحه اخیر دولت مبنی بر اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری بتوان بخشی از این مشکلات را برطرف کرد .
اگر کمبود آب آشامیدنی داریم باید اعمال محدودیت ها برای همه نقاط استان باشد
 او در ادامه با اشاره به مشکل تامین آب شرب و اینکه در این بخش استان با کمبودهایی روبرو است ادامه داد :اگر کمبود آب آشامیدنی داریم باید اعمال محدودیت ها برای همه نقاط استان باشد .مهندس تاجمیری فرماندار شهرستان برخوار نیز با بیان اینکه 13 پروژه صنعتی و کشاورزی با اعتبار 250 میلیارد مترمکعب  و پیشرفت فیزیکی 80 درصد در این شهرستان  در دست اجرا است ادامه داد : این شهرستان به رغم ظرفیت های بی شماری که دارد از عقب ماندگی مزمن رنج می برد و 50 درصد اداره ها و نهادهای این شهرستان فاقد ساختمان ملکی هستند .

اصفهان  خبرنگار اطلاعات : نفیسه یزدانی

فایل  PDF  چاپ شده در روزنامه اطلاعات  مورخ   96/11/24  صفحه 9

روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

شرکت-گاز اقتصادی

نظر کاربران در مورد اخبار:

کلیه حقوق این وب سایت ، متعلق به سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان می باشد.