----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
سرلشکر صفوی:

سرلشکر صفوی:

ایران یک قدرت منطقه ای است

امروز ایران یک قدرت منطقه ای است و از این فرصت باید برای پیشرفت کشورمان، برای توسعه روابط سیاسی و اقتصادی و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و نیز جذب گردشگران خارجی استفاده کنیم.
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا بر استفاده و بهره مندی از فرصت های ملی و منطقه ای برای خروج از وضعیت فعلی و رسیدن به وضعیت مطلوب در کشور تاکید کرد و گفت: کشورمان هم اکنون یک وزنه برتر در منطقه غرب آسیا بوده و عمق نفوذ سیاسی و فرهنگی انقلاب اسلامی از خلیج فارس تا دریای مدیرترانه گسترش پیدا کرده است.
 سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم صفوی که در مراسم گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در جمع راهپیمانان 22 بهمن در میدان امام خمینی (ره) شهر اصفهان سخن می گفت، افزود: امروز ایران یک قدرت منطقه ای است و از این فرصت باید برای پیشرفت کشورمان، برای توسعه روابط سیاسی و اقتصادی و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و نیز جذب گردشگران خارجی استفاده کنیم.
او ادامه داد:‌ دولتمردان باید زیرساخت ها و امکانات لازم در حوزه گردشگری را فراهم کنند.
لزوم حفظ انسجام ملی
 دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا،‌ از دیگر راهکارها برای خروج از وضعیت فعلی و رسیدن به وضعیت مطلوب کشور را، حفظ انسجام ملی، اقتدار ملی، حمایت و پشتیبانی ملت از ارکان نظام، رهبری، دولت و قوه مقننه اعلام کرد و گفت: همه اقوام، مذاهب و گرایش های سیاسی ایران باید با انسجام و اتحاد خود در مقابل توطئه جدید دشمنان قدیمی و جدید کشورمان ایستادگی کنند.
 سرلشکر رحیم صفوی با تاکید بر اینکه مسوولان، مدیران و سیاستگذاران کشور باید از روندها و رویدادهای اقتصادی، سیاسی و فرهنگی منطقه ای و جهانی که در مسائل ایران تاثیر گذار است، شناخت درستی داشته باشند گفت:‌ مسوولان باید راهبرد دشمنان را بشناسند و بداند که دشمن بر اقتصاد، فرهنگ و شبکه های مجازی سرمایه گذاری کرده است و با آنها مقابله کنند.
 او در ادامه گفت: مسوولان دولت های گذشته و دولت فعلی باید در رابطه با سند چشم انداز 20 ساله کشور به مردم پاسخگو باشند و اعلام کنند آیا برنامه های انجام شده مطابق با سند چشم انداز کشور بوده است یا خیر؟
وی با اشاره به سپری شدن یکسال از اجرای برنامه ششم توسعه کشور افزود: مردم انتظار دارند از وضعیت آب، هوا، اشتغال و تولید در این برنامه اطلاع داشته باشند.
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: در برنامه ششم توسعه در بخش آب، خاک و مبارزه با مسایل زیست محیطی سرمایه گذاری های خوبی انجام شده که البته زمان بر است.
مردم به انقلاب اسلامی وفادار هستند
سرلشکر رحیم صفوی در ادامه، راهپیمایی عظیم میلیونی 22 بهمن را نمایش اقتدار ملی، انسجام سیاسی و تجلی اراده الهی و بلوغ فکری و سیاسی و اجتماعی و غیرت دینی مردم ایران دانست و افزود: مردم ایران با وجود مشکلات مختلف،‌ وفاداری خود را به اسلام، انقلاب شکوهمند اسلامی و رهبر انقلاب اسلامی نشان داده اند.
 او گفت:‌ پیام مردم ما با حضور در این راهپیمایی با شکوه آن است که عملیات روانی و جنگ شبکه های مجازی رسانه های ضد انقلاب و استکباری، صهیونیستی و عربی نتوانسته است با ایجاد اغتشاشات اخیر، بین ملت و حکومت، بین ملت و مسوولان و بین ملت و قوای سه گانه شکاف ایجاد کند و مردم با حمایت از ارکان این نظام و رهبری و قوای سه گانه، ایرانی پیشرفته، قدرتمند و آباد خواهند ساخت.
 دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در شرایطی به سر می برد که جهان با سرعت در حال تغییر و تحول است افزود: تحولات اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و تحولات در فناوری های جدید همه چیز را تحت تاثیر قرار داده است.
عمر آمریکایی ها و صهیونیست ها رو به زوال است
 سرلشکر رحیم صفوی با اشاره به اینکه بنیادی ترین اصل در نظام هستی و سرشت جهانی که بر این تغییر و تحولات تاثیر گذاشته، زمان، حرکت و فطرت است،‌ این اطمینان را به مردم داد که منحنی عمر آمریکایی ها و صهیونیست ها با گذشت زمان، رو به زوال و به افول می رود و منحنی اقتدار ملی انقلاب اسلامی رو به اوج و صعود می رود.
 او با بیان اینکه اخیرا رییس جمهور آمریکا به وزارت دفاع خود دستور رژه نظامی داده است گفت: این مانور قدرت نظامی در تاریخ آمریکا بی سابقه بوده که نشان دهنده ضعف آمریکا است. دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه آمریکایی ها در توطئه جدید خود می خواهند در شرق فرات یک دولت کردی بوجود بیاورند اما این توطئه جدید آنها نیز شکست خواهد خود افزود: همان گونه که آمریکایی ها در تشکیل دولت کردی مستقل در عراق شکست خوردند، شاهد شکست آمریکایی ها در سوریه هم خواهیم بود.


اصفهان - خبرنگار اطلاعات:  محمد رضا کلاهدوزان  96/11/23
 

فایل  PDF  چاپ شده در روزنامه اطلاعات  مورخ  96/11/23   صفحه 13
روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

نیروی-انتظامی سیاسی

نظر کاربران در مورد اخبار:

  رحمت الهی همنشین شما عزیزان باشد.

نشانی دفتر سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان: اصفهان - خیابان فردوسی ، نرسیده به چهار راه فلسطین ، ساختمان ساسان ، طبقه دوم آپارتمان 24

تلگرام دفتر 09902418744

تلفن 32208044 و دورنگار 32213160 - 031