----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
افزایش تولید در گروه فولاد مبارکه

افزایش تولید در گروه فولاد مبارکه

افزایش تولید در گروه فولاد مبارکه

هدف امسال گروه فولاد مبارکه تولید ۸میلیون و ۶۳۰هزار تن فولاد خام است
 تولید فولاد خام در گروه فولاد مبارکه (شرکت فولاد مبارکه، مجتمع فــــولاد سبا و شــرکت فــولاد هرمزگان) در 10 ماهه امسال به ۷میلیون و ۲۱۳هزار تن رسید در حالیکه در مدت مشابه پارسال ۶میلیون و ۱۹۳هزار تن فولاد خام در این گروه تولید شده بود.
 معاون بهره برداری فولاد مبارکه با اعلام این خبر به تشریح عملکرد هریک از شرکت های زیرمجموعه گروه فولاد مبارکه پرداخت و گفت: در مدت یاد شده، ۵میلیون و ۴۲۷هزار تن فولاد خام در شرکت فولاد مبارکه تولید شد در حالیکه در مدت مشابه پارسال ۴میلیون و ۷۳۳هزار تن فولا خام در این شرکت تولید شد.
افزایش تولید در فولاد هرمزگان
مختار بخشیان با اشاره به تولید ۶۲۳هزار تن فولاد خام در مجتمع فولاد سبا  در 10 ماهه امسال و افزایش تولید 75 تن فولاد خام نسبت به مدت مشابه پارسال در این مجتمع، رشد تولید در شرکت فولاد هرمزگان را نیز بسیار چشم گیر و بی سابقه دانست و افزود: در ۱۰ماهه سال، یک میلیون و ۱۶۳هزار تن تختال در  فولاد هرمزگان تولید شد در حالیکه پارسال در همین مدت ۹۱۲هزار تن تختال تولید شده بود.
او، هدف امسال گروه فولاد مبارکه را تولید ۸میلیون و ۶۳۰هزار تن فولاد خام اعلام کرد.


محمد رضا کلاهدوزان  اصفهان  خبرنگار اطلاعات: 96/11/23



روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

فولادمبارکه اقتصادی

نظر کاربران در مورد اخبار:

  رحمت الهی همنشین شما عزیزان باشد.

نشانی دفتر سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان: اصفهان - خیابان فردوسی ، نرسیده به چهار راه فلسطین ، ساختمان ساسان ، طبقه دوم آپارتمان 24

تلگرام دفتر 09902418744

تلفن 32208044 و دورنگار 32213160 - 031