----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی

۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی

تسهیلات دریافت کردند

کاشان ـ خبرنگاراطلاعات: دبیر کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید از پرداخت تسهیلات به ۱۷هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی در قالب طرح رونق تولید از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.
مهدی داداشی زین‌الدین در حاشیه نشست هم اندیشی رفع موانع تولید شهرستان کاشان به خبرنگاران گفت: ۱۲۰هزار میلیارد ریال امسال به این واحدهای صنعتی، معدنی، کشاورزی و تجاری پرداخت شده و از ابتدای دی ماه حوزه گردشگری نیز امکان دریافت این تسهیلات را دارد.
وی با اشاره به ثبت تعدادی درخواست در حوزه گردشگری افزود: طرح رونق تولید بنگاه‌های کوچک و متوسط از مهمترین مصوبه‌های ابلاغی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی است که سال گذشته نیز در این راستا افزون بر ۱۸۰هزار میلیارد ریال تسهیلات به ۲۵هزار واحد تولیدی و صنعتی پرداخت شد.

اقتصاد مقاومتی از موفق‌ترین طرح‌های اقتصادی سال ۱۳۹۵بوده
دبیر کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید بیان کرد: طرح رونق تولید بنابر اعلام دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی از موفق‌ترین طرح‌های اقتصادی سال ۱۳۹۵بوده که در راستای تامین بخشی از نیازهای واحدهای تولیدی و صنعتی کوچک و متوسط در چرخه اقتصادی تشکیل شده است.
او با نسبی خواندن موانع سر راه واحدهای تولیدی و صنعتی کوچک و متوسط در کشور، حرکت در مسیر توسعه را در گرو همفکری، همکاری و هم اندیشی دستگاه‌های مسوول، واحدهای تولیدی و بانک‌های اعلام کرد.
جمعی از کارآفرینان و صاحبان صنایع کاشان در ادامه این نشست که به میزبانی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان برگزار شد، برخی از مسائل و مشکلات خود از جمله در زمینه دریافت تسهیلات را بیان کردند.
به گفته رییس اتاق بازرگانی کاشان، نزدیک به ۱۲۰۰واحد صنعتی و تولیدی در این شهرستان فعال است که نزدیک به ۷۰۰ واحد کارخانه‌های تولید فرش ماشینی هستند.

مرتضی نعمتیان


فایل  PDF  چاپ شده در روزنامه اطلاعات  مورخ  96/12/06   صفحه  9

روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

کاشان اقتصادی

نظر کاربران در مورد اخبار:

  رحمت الهی همنشین شما عزیزان باشد.

نشانی دفتر سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان: اصفهان - خیابان فردوسی ، نرسیده به چهار راه فلسطین ، ساختمان ساسان ، طبقه دوم آپارتمان 24

تلگرام دفتر 09902418744

تلفن 32208044 و دورنگار 32213160 - 031