----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
میزان منابع تامین اجتماعی اصفهان کمتر از مصرف آن است

میزان منابع تامین اجتماعی اصفهان کمتر از مصرف آن است

سازمان تامین اجتماعی استان اصفهان به تعداد 5/4 نفر بیمه پرداز یک نفر مستمری بگیر دارد

اصفهان – خبرنگار اطلاعات : سازمان تامین اجتماعی استان اصفهان به تعداد 5/4 نفر بیمه پرداز یک نفر مستمری بگیر دارد و این به معنای قرار داشتن در شرایط بحرانی است .
بیش از 90 درصد منابع سازمان توسط کارفرمایان و بیمه شدگان تامین می شود

مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان با بیان این مطلب گفت : در سازمان تامین اجتماعی استان اصفهان بیش از 5 هزار متر مربع طرح توسعه فضای فیزیکی اجرا شده است .  او با تاکید بر اینکه ساخت بیمارستان میلاد در اصفهان در مرحله برنامه ریزی و هماهنگی است و به زودی عملیات ساخت آن آغاز می شود ادامه داد : بیش از 90 درصد منابع سازمان توسط کارفرمایان و بیمه شدگان تامین می شود و در حقیقت صاحبان اصلی این سازمان آنها هستند . وی با بیان اینکه میزان منابع ما کمتر از مصرف آن است گفت : پارسال میزان منابع سازمان 3 هزار و 700 میلیارد تومان و در حوزه تعهدات بیمه ای این رقم   100 میلیارد تومان کمتر است که نشان از کاهش 50 درصدی منابع دارد .
مهمترین مشکل سازمان تامین نقدینگی است
گورابی مهمترین مشکل سازمان را تامین نقدینگی عنوان کرد و گفت : شرایط سازمان اگر چه بحرانی است اما نگران کننده نیست . به گفته وی 24 هزار نفر مشمول بیمه بیکاری در استان اصفهان داریم که این رقم با میزان پارسال تفاوت چندانی نکرده است . گورابی با تاکید بر اینکه میزان مطالبات سازمان از کارفرمایان استان اصفهان تا پایان سال 95 ،880  میلیارد تومان بوده است ادامه داد : این رقم در شش ماه نخست امسال به بیش از یک میلیارد تومان  رسیده است . او با بیان اینکه یک کارگاه در یکی از شهرستان ها 20 سال بود حق بیمه پرداخت نمی کرد افزود : این کارگاه 150 میلیارد تومان بدهی داشت که پس از بررسی و نظارت امیدواریم در مدت 6 تا 7 ماه این مطالبات را دریافت کنیم .

نفیسه یزدانی 96/12/03

روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

تامین-اجتماعی اقتصادی

نظر کاربران در مورد اخبار:

  رحمت الهی همنشین شما عزیزان باشد.

نشانی دفتر سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان: اصفهان - خیابان فردوسی ، نرسیده به چهار راه فلسطین ، ساختمان ساسان ، طبقه دوم آپارتمان 24

تلگرام دفتر 09902418744

تلفن 32208044 و دورنگار 32213160 - 031