----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
تقدیر از قهرمان یخ نوردی جهان

تقدیر از قهرمان یخ نوردی جهان

در مجلس شورای اسلامی

اصفهان – خبرنگاراطلاعات : اعضای شورای شهر اصفهان در بیست و چهارمین جلسه شورای شهر از محمد رضا صفدریان قهرمان مسابقات جهانی یخ نوردی ایتالیا تقدیر کردند .

محمد رضا صفدریان از نیروهای سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان است که توانست مقام قهرمانی را در این مسابقات از آن خود کند . بزرگزاد مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی  شهرداری اصفهان نیز در این جلسه با بیان اینکه همه نیروهای آتش نشانی به صورت تخصصی و با انجام ورزش های قهرمانی آمادگی خود را برای انجام عملیات امداد ونجات حفظ می کنند افزود : آتش نشانی اصفهان رتبه نخست تخلیه اضطراری در حوادث را در کشور دارد . در این جلسه ساخت خانه کوهنوردی وایجاد سالن های ورزشی اختصاصی رشته سنگ نوردی در اصفهان  به اعضای شورای شهر پیشنهاد شد .
شورای شهر میزبان رییس کانون وکلای دادگستری اصفهان
 اعضای شورای شهر اصفهان در این جلسه میزبان حسن صرام رییس کانون وکلای دادگستری استان اصفهان نیز بودند . در این جلسه لایحه تعرفه های پیشنهادی سازمان میادین و میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری برای سال 1397 به تصویب رسید . مقدری سخنگوی شورای شهر اصفهان در حاشیه تصویب این لایحه گفت : سازمانی که در آستانه ورشکستگی است چگونه در سالهای گذشته 8 میلیارد تومان تخفیف به نهادها و سازمان ها  داده است . او یادآور شد : اصلا در این وضعیت تخفیف چه معنایی دارد آن هم تخفیف هایی که جهت دار هستند و به بعضی از سازمان ها و نهادهای خاص داده شده است .

نفیسه یزدانی


روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

شورای-شهر یخ-نوردی ورزشی

نظر کاربران در مورد اخبار:

  رحمت الهی همنشین شما عزیزان باشد.

نشانی دفتر سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان: اصفهان - خیابان فردوسی ، نرسیده به چهار راه فلسطین ، ساختمان ساسان ، طبقه دوم آپارتمان 24

تلگرام دفتر 09902418744

تلفن 32208044 و دورنگار 32213160 - 031