----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
هفتمین جشنواره فیلم حسنات اردیبهشت سال آینده

هفتمین جشنواره فیلم حسنات اردیبهشت سال آینده

برگزار می شود

اصفهان – خبرنگاراطلاعات زمان برگزاری هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان از اسفند ماه امسال به اردیبهشت سال 97 تغییر کرد.

رسول صدر عاملی دبیر هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان با اعلام این خبر گفت: جشنواره حسنات برای جوانان علاقمند به سینما که فیلمسازی برای آنها یک رویا محسوب می شود ،یک تکیه گاه ماندگار است.

به گفته وی جشنواره حسنات اصفهان در شش دوره گذشته تنها جشنواره ای در کشور می باشد که بخش خصوصی برگزار کننده آن بوده است. او با اشاره به اینکه با نظر شورای سیاست گذاری جشنواره، تصمیم به تغییر زمان جشنواره گرفته شد گفت : البته انتخاب فیلم ها و داوری ها تا پایان سال انجام می شود.

عشاقی مدیر اجرایی جشنواره فیلم حسنات نیز با بیان اینکه 1701 اثر داستانی، مستند و پویانمایی و 550 فیلمنامه به دبیر خانه جشنواره ارسال شده است گفت : استان های تهران ، اصفهان و گیلان به ترتیب بیشترین آثار ارسالی به جشنواره را به خود اختصاص دادند. به گفته وی پس از داوری انجام شده 93 اثر داستانی، مستند و پویانمایی و 30 فیلمنامه به بخش مسابقه رسیدند.

مولایی رییس جشنواره فیلم کوتاه حسنات نیز با بیان اینکه این جشنواره با موضوع نیکوکاری و با برند شهر اصفهان سالهاست برگزار می شود ادامه داد: در این جشنواره به موضوع مهم نیکوکاری با زبان هنرپرداخته می شود. به گفته وی پس از شش دوره برگزاری به رغم مشکلات مالی بسیار، سعی کردیم حامی جذب نکنیم زیرا معتقدیم ممکن است آن تعهدی که در برابر این حامیان ایجاد می شود مانعی در راه تحقق اهداف جشنواره باشد. مولایی تصریح کرد : بسیاری پیشنهاد داده اند که این جشنواره و آثارش در دیگر کشورها نیز برگزار و اکران شود که با قول هایی که از شهرداری اصفهان گرفته ایم امیدواریم بتوانیم آن را اجرایی کنیم .

نفیسه یزدانی   96/12/13  


روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

جشنواره فرهنگی-هنری حسنات

نظر کاربران در مورد اخبار:

کلیه حقوق این وب سایت ، متعلق به سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان می باشد.