----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
سردار سلامی: آرامش و امنیت کشورمان مرهون شهدا است

سردار سلامی: آرامش و امنیت کشورمان مرهون شهدا است

سردار حسین سلامی در یادواره سرداران و 500 شهید زرهی استان اصفهان

اصفهان  خبرنگار اطلاعات:‌ امروز مرزهای ما مستحکم است و نیروی زمینی، دریایی و هوایی قدرتمند ما راه را به روی دشمنان بسته اند
جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آرامش، امنیت و عزت کشورمان به برکت هنرنمایی شجاعانه و الهی مردانی است که در مقابل دشمنان ایستادگی کرده اند گفت: اگر این شهیدان آنگونه شجاعانه نمی درخشیدند، سرنوشت کشور ما نیز مثل سرنوشت بعضی از کشورهایی می شد که امروز توسط دشمنان به ویرانه تبدیل شده است.
سردار حسین سلامی در یادواره سرداران و 500 شهید زرهی استان اصفهان افزود: شهیدان ما اجازه ندادند یک بانوی مسلمان ایرانی هتک حرمت شود و یک روستا و یک شهر در اشغال دشمن بماند.
 او با بیان اینکه پا گذاشتن دشمن در بیابان ها و خیابان های ما به مفهوم ذلت بوده و کار شهیدان ما اعاده عزت برای این کشور است گفت: همه نسل ها یکسان به شهدا مدیون هستند و تکریم از شهدا و شهادت به معنای آمادگی برای ادامه این مسیر نورانی و روشن است؛‌ مسیری که جامعه ما را از اسارت های قدرت های بزرگ نجات داد.
 جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه یادآوری شهیدان رجعت به تاریخ، بازخوانی یک داستان و یا توصیف یک واقعه نیست افزود: شهیدان متعلق به گذشته نیستند بلکه آنها سازندگان مسیر حیات ابدی ما هستند.
او در ادامه با بیان اینکه در تاریخ هر قوم و جامعه ای موقعیت ها و لحظه هایی وجود دارد که با حیات یک ملت در ارتباط است گفت: اگر در آن لحظه ها، یک جامعه به موقع، آگاهانه، مومنانه، شجاعانه و قاطعانه عمل نکنند، حیات خویش را برای همیشه از دست می دهند.
 جانشین فرماندهی سپاه پاسداران افزود: ملت ها و جوامعی هستند که سست بودند و در مقابل دشمنان ایستادگی نکردند و برای همیشه از جغرافیای زمین محو شدند و عزت و شرفشان را نیز از دست دادند؛ چون قهرمانانی نداشتند که در مقابل دشمنان ایستادگی کنند.
نابرابرترین جنگ در قرن 21
 سردار سلامی با اشاره به جنگ 8 ساله علیه کشورمان، این جنگ را نابرابرترین و طولانی ترین جنگ در قرن 21  اعلام کرد و گفت: این جنگ پس از واقعه عاشورا، نابرابرترین جنگ تاریخ بشریت بود و 2 امپرطوری بزرگ روس و آمریکا و متحدان اروپایی و شرکای مرتجع عربی آنان با هم متحد و هم قسم شدند تا ملت ایران را شکست دهند، تاریخ او را تغییر دهند و فریادهای آزادیخواهانه و استکبار طلبانه او را خاموش کنند.
او با بیان اینکه امروز مرزهای ما مستحکم است افزود: نیروی زمینی، دریایی و هوایی قدرتمند ما راه را به روی دشمنان بسته اند.
جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه نیروی زمینی ما خط نفوذ ناپذیری را تشکیل داده اند که حتی نفرات انتحاری نمی توانند از دژ مستحکم آنها عبور کنند افزود: فرزندان دریادل شما در نزدیکی ناوهای دشمن حرکت و آنها را کنترل و رصد می کنند و موشک ها نیز مثل همیشه آماده هستند.


محمد رضا کلاهدوزان  96/12/10روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

سپاه-پاسداران سیاسی شهدای-گمنام

نظر کاربران در مورد اخبار:

کلیه حقوق این وب سایت ، متعلق به سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان می باشد.