----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
رتبه نخست ارزیابی عملکرد فرمانداری‌های استان اصفهان به کاشان رسید

رتبه نخست ارزیابی عملکرد فرمانداری‌های استان اصفهان به کاشان رسید

بر اساس ارزیابی انجام گرفته توسط مرکز مدیریت عملکرد و امور ارزیابی وزارت کشور، فرمانداری ویژه کاشان در شاخص‌های مختلف توانست رتبه اول استان اصفهان را بین سایر فرمانداری‌ها کسب کند

کاشان  خبرنگاراطلاعات: معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان از کسب رتبه نخست این فرمانداری در ارزیابی عملکرد سال ۹۵ توسط وزارت کشور خبر داد.
حمیدرضا مومنیان گفت: بر اساس ارزیابی انجام گرفته توسط مرکز مدیریت عملکرد و امور ارزیابی وزارت کشور، فرمانداری ویژه کاشان در شاخص‌های مختلف توانست رتبه اول استان اصفهان را بین سایر فرمانداری‌ها کسب کند.
او ارزیابی عملکرد فرمانداری‌ها را با اهمیت دانست و افزود: ارزیابی فرآیندهای کاری و بازخورد آن موجب خواهد شد تا نقاط ضعف رفع و کاستی‌ها جبران شود. فرماندار کاشان در ادامه گفت: بر اساس این ارزیابی‌ها نقاط قوت کاری ارتقا یافته و روش‌ها و برنامه‌ها در راستای تعالی سازمانی و افزایش توانمندی همکاران اصلاح خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه ارزیابی‌ها در سه مرحله انجام می‌پذیرد، گفت: مرحله اول، خودارزیابی است که شاخص‌های دفاتر به صورت جداگانه و بر اساس مستنداتی که دارند، خودارزیابی و امتیاز می‌دهند.
مومنیان افزود: مرحله دوم نیز توسط دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بررسی مجدد شده و بر اثر مستندات ارائه شده بررسی انجام می‌شود. وی ادامه داد: در مرحله سوم نیز بررسی نهایی توسط مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور انجام و بر اثر مستندات موجود نمره نهایی در این بخش اعلام می‌شود.

مرتضی نعمتیان


فایل  PDF  چاپ شده در روزنامه اطلاعات  مورخ  97/01/16   صفحه  9روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

کاشان سیاسی

نظر کاربران در مورد اخبار:

کلیه حقوق این وب سایت ، متعلق به سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان می باشد.