----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی پژوهشکده فرش دانشگاه کاشان

پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی پژوهشکده فرش دانشگاه کاشان

این پژوهشکده با زیر بنایی حدود هشت هزار و ۲۰۰ متر مربع در سه طبقه با اسکلت بتنی ساخته می‌شود

کاشان خبرنگار اطلاعات: مدیر فنی و طرح‌های عمرانی دانشگاه کاشان از پیشرفت فیزیکی حدود ۳۰ درصدی پژوهشکده فرش این دانشگاه خبر داد.
مهندس حسین توفیقی اظهار داشت: این پژوهشکده با زیر بنایی حدود هشت هزار و ۲۰۰ متر مربع در سه طبقه با اسکلت بتنی ساخته می‌شود.
وی زمان شروع ساخت این پروژه را از سال ۱۳۹۶ بیان کرد و افزود: امید است این طرح تا پایان سال ۹۷ به اتمام برسد.مدیر فنی و طرح‌های عمرانی دانشگاه کاشان اضافه کرد: برای این پروژه ملی حدود ۱۲۰ میلیارد ریال هزینه می‌شود.
وی کتابخانه مرکزی و آمفی تئاتر دانشگاه را از دیگر طرح‌های ملی در حال ساخت این دانشگاه اعلام کرد و افزود: کتابخانه مرکزی دانشگاه با زیربنای چهار هزار و ۲۵۰ مترمربع در چهار طبقه با اسکلت بتنی و سالن آمفی تئاتر با زیربنای دو هزار و ۶۰ مترمربع در دو طبقه و با اسکلت فلزی ساخته می‌شود.
مهندس توفیقی از پیشرفت حدود ۴۰ درصدی پروژه کتابخانه مرکزی و آمفی تئاتر دانشگاه خبر داد واظهار داشت: ساختمان کتابخانه و آمفی تئاتر دانشگاه از پروژه‌های ملی است که عملیات احداث آن از سال ۱۳۸۹ شروع شد ولی با توجه به عدم تأمین بودجه برای تکمیل، این پروژه متوقف شد که با تامین اعتبار از ابتدای آبان سال ۹۶ عملیات مجدد این پروژه به صورت امانی توسط دفتر فنی دانشگاه شروع شده و امید است تا پایان امسال به اتمام برسد.‏

مرتضی نعمتیان

فایل  PDF  چاپ شده در روزنامه اطلاعات  مورخ  97/01/23   صفحه  9روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

کاشان فرهنگی-هنری

نظر کاربران در مورد اخبار:

کلیه حقوق این وب سایت ، متعلق به سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان می باشد.