----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
استاندار اصفهان: باید هزینه تغییر الگوی کشت به کشاورزان پرداخت شود

استاندار اصفهان: باید هزینه تغییر الگوی کشت به کشاورزان پرداخت شود

باید تسهیلات بلاعوضی را از صنعت بگیریم و به کشاورزان بدهیم تا با همان مقدار کم آب کشاورزی راجبران کنند

زرین‌شهر خبرنگار اطلاعات: محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان در جمع کشاورزان لنجان اظهار کرد: یکی از اقدامات خوب ما در استان اصفهان به‌کارگیری یک فرماندار جوان، مردمی و پرامید در شهرستان لنجان بود.
وی با اشاره به این ‌که بخش عمده‌ای از مشکلات برجا ‌مانده از دوره گذشته در شهرستان لنجان رفع خواهد شد، افزود: با توجه به عملکرد فرماندار لنجان و بررسی گزارش‌های اخیر منطقه به‌ صراحت می‌توان گفت که تمام مشکلات قابل‌حل شدن است اما به خاطر این‌که مدتی از زمان آن می‌گذرد قدری پیچیده شده است.‏
او با بیان این‌که باید هزینه تغییر الگوی کشت به کشاورزان پرداخت شود، ابراز کرد: باید تسهیلات بلاعوضی را از صنعت بگیریم و به کشاورزان بدهیم تا با همان مقدار کم آب کشاورزی راجبران کنند. ‏
استاندار اصفهان با تأکید بر این‌که یکی از مشکلات اساسی استان اصفهان کم‌آبی است، یادآور شد: احیای زاینده‌رود یک کار بر جا‌ مانده از گذشته و در سطح ملی است و باید با یک نگاه فرامنطقه‌ای برای حل آن اقدام کرد.وی با اشاره به وجود مشکلات کم‌آبی در نقاط مختلف کشورمان اضافه کرد: شکی نداریم که زاینده‌رود نقش ستون فقرات سه استان چهارمحال و بختیاری، اصفهان و یزد را ایفا می‌کند و ضروری است تا این ستون پاینده و برقرار باشد.
مهر علیزاده با تأکید بر این‌که باید با یک نگاه ملی به موضوع حل بحران زاینده‌رود نگاه کرد، یادآور شد: یک جلسه غیرعلنی در مجلس شورای اسلامی برگزار شده بود که در آن برخی از وزرا راهکارهایشان در خصوص کم‌آبی در منطقه را ارایه دادند.
وی با اشاره به هجمه‌های دشمنان برای تحریک مردم در کشورمان متذکر شد: مگر با چند تا کانال و گروه می‌توانند مردم بابصیرت کشورمان را فریب دهند و آرامش جامعه را بر هم زنند و نظام را ساقط کنند.
استاندار اصفهان افزود: مردمی را که با اعتقاداتشان زندگی می‌کنند و همواره در صحنه سرنوشت‌ساز کشورمان نقش مؤثری داشته‌اند نمی‌توان فریب داد و آن‌ها را از نظام و انقلاب جدا کرد.

برای مشاهده ادامه مطالب لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید

فایل  PDF  چاپ شده در روزنامه اطلاعات  مورخ   97/01/27 صفحه  9روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

زرین-شهر---لنجان سیاسی

نظر کاربران در مورد اخبار:

کلیه حقوق این وب سایت ، متعلق به سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان می باشد.