----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
امنیتی که در کشور وجود دارد، از سایه سر جانبازان و شهداست ‏

امنیتی که در کشور وجود دارد، از سایه سر جانبازان و شهداست ‏

امنیتی که در کشور وجود دارد از سایه سر جانبازان و شهداست.

سرویس شهرستانها: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در بازدید از جانبازان آسایشگاه شهید مطهری گفت: ارزش این افراد از شهید بالاتر است، چراکه شهید، جان خود را بر دست گرفته و شهید شده است اما این افراد جان را بر دست گرفته‌اند و به نوعی هر روز شهید می‌شوند؛ چرا که هر روز سختی می‌کشند.‏
آیت‌الله سیدیوسف طباطبایی نژاد که به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز به این آسایشگاه رفت، با اشاره به دشمنی و جنگ دنیای کفر با ایران اسلامی ادامه داد: امنیتی که در کشور وجود دارد از سایه سر جانبازان و شهداست.
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که مردم باید قدر این جانبازان را بدانند، افزود: این افراد با وضعی که دارند همواره خداوند متعال را شکر می‌گویند و مشاهده می‌کنید کسی که قطع نخاع است، سال‌های زیادی است که به سختی زندگی می‌کند. وی ادامه داد:جانبازان این وضع را تحمل کرده و اعتراضی نمی‌کنند، این درس بزرگی است برای همه ما به ویژه جوانان که در راه خدا و رسیدن به اهداف الهی باید تحمل کنند. ‏
آیت الله طباطبایی نژاد افزود: بارها گفته‌ایم که اتاق‌های خوب و بهتری برای جانبازان عزیز تهیه شود که البته مسوولان در حال فعالیت هستند.
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با انتقاد از ساماندهی نشدن مکان‌های عمومی شهر اصفهان برای جانبازان، افزود: به همه شهرداران سفارش کرده ام که خیابان‌ها، جاهای دیدنی و تفریحگاه‌ها را برای این عزیزان مناسب سازی کنند که تا کنون این مهم، به صورت کامل محقق نشده است.


فایل  PDF  چاپ شده در روزنامه اطلاعات  مورخ  97/02/02   صفحه  13
روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

اجتماعی

نظر کاربران در مورد اخبار:

کلیه حقوق این وب سایت ، متعلق به سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان می باشد.