----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
پروژه خیرساز بیمارستان ساعی نیازمند حمایت مادی و معنوی است

پروژه خیرساز بیمارستان ساعی نیازمند حمایت مادی و معنوی است

مساحت این پروژه 30 هزار مترمربع است و از مراکز درمانی منحصربفرد و استاندارد در کشور خواهد شد

اصفهان  خبرنگار اطلاعات: خیرین خمینی شهر از 5 سال گذشته تا کنون پروژه بیمارستان 310 تخت خوابی ساعی را آغاز کرده اند و تاکنون مردم خیراندیش این شهرستان برای  ساخت این پروژه  به صورت نقدی و غیرنقدی 26 میلیارد تومان کمک کرده اند .

حاج حیدری عضو هیات مدیره مجمع خیرین این بیمارستان با تاکید بر اینکه این بیمارستان در 9 طبقه ساخته می شود افزود : دارابودن 50 تخت دیالیز وفعالیت بخش های تخصصی درمانی و طراحی باند بر بام بیمارستان با هدف  فرود بالگرد اورژانس هوایی از ویژگی های این بیمارستان است . به گفته وی این پروژه برای تکمیل شدن نیازمند حمایت های مادی و معنوی از سوی مردم و مسولان است تا هر چه زودتر به بهره برداری برسد تا بتواند پاسخگوی نیازهای درمانی مردم خمینی شهر و حتی بیماران از استان های مجاور باشد . پرویز طالبی مهندس ناظر پروژه بیمارستان ساعی نیز با بیان اینکه  فقدان زیرساخت های درمانی در این شهرستان ملموس است گفت : مساحت این پروژه 30 هزار مترمربع است و از مراکز درمانی منحصربفرد و استاندارد در کشور خواهد شد .

احمد روح اللهی دیگر عضو هیات مدیره خیریه نیز با بیان اینکه برآورد کلی مالی این پروژه تا رسیدن به مرحله تکمیل 60 میلیارد تومان است ادامه داد : هزینه تجهیز کردن این بیمارستان  سه برابر هزینه های ساخت آن است که امیدواریم دانشگاه علوم پزشکی این مجموعه را در این بخش یاری دهد . به گفته وی این پروژه 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و پیش بینی می شود این پروژه تا سه سال دیگر تکمیل شود .مصطفی طالبی مدیراجرایی پروژه نیز با بیان اینکه اولویت نخست ما بهره برداری و تکمیل بیمارستان است گفت : این مجموعه با بهترین مصالح و با رعایت استانداردهای روز ساخته می شود و امیدواریم مردم خمینی شهر به مانند گذشته که برای ساختن این پروژه کمک کردند و حماسه آفریدند در ادامه راه نیز ما را یاری دهند. به گفته وی با تکمیل این پروژه و بهره برداری از آن 1500 فرصت شغلی جدید به صورت مستقیم و غیرمستقیم ایجاد می شود .


نفیسه یزدانی 97/02/03


روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

اجتماعی

نظر کاربران در مورد اخبار:

کلیه حقوق این وب سایت ، متعلق به سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان می باشد.