----- وب سایت سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان
گروه مشاوران جوان در لنجان تشکیل می‌شود ‏

گروه مشاوران جوان در لنجان تشکیل می‌شود ‏

هدف از برگزاری این کارگروه‌ها یافتن راهی برای رفع مشکلات و معضلات اجتماعی است

زرین‌شهر و فولادشهر خبرنگاران اطلاعات: جلسه کارگروه فرهنگی شهرستان لنجان به ریاست مهدی صفرخانلو فرماندار و با حضور دیگر اعضا در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
فرماندار لنجان در این جلسه گفت: هدف از برگزاری این کارگروه‌ها یافتن راهی برای رفع مشکلات و معضلات اجتماعی است، وی بیان کرد: باید در این جلسات اولویت ‌بندی مباحث انجام شود تا خروجی خوبی داشته باشد.
وی در ادامه از راه‌اندازی گروه مشاوران جوان در این شهرستان خبرداد و افزود: با حمایت از جوانان، می‌توان زمینه رشد و شکوفایی و اشتغال را با بهره‌گیری از پتانسیل‌های موجود در شهرستان فراهم کرد. ‏
صفرخانلو در ادامه این جلسه ضمن تاکید بر فعال‌شدن کمیته‌های فرهنگی در شهرستان اضافه کرد: بحث‌های فرهنگی را به جدیت دنبال می‌کنیم زیرا نگاه ویژه به مباحث فرهنگی می‌تواند بسیاری از معضلات اجتماعی را برطرف کند.
او افزود: ظرفیت مناسبی برای انجام فعالیت‌های فرهنگی در شهرستان لنجان وجود دارد که با قراردادن در کنار هم و ساماندهی مناسب می‌توان به نتیجه مطلوبی رسید.
صفر خانلو با اشاره به اهمیت موضوعات فرهنگی در شهرستان بیان کرد: مدیران و روسای دستگاه‌های اجرایی موظفند شخصا در جلسات حضور یابند و موارد مربوطه را پیگیری کنند. وی افزود: باید در شهرستان جریان مهدویت را قوی و به دنبال آن در آموزش و پرورش و ادارات دیگر زمینه‌سازی و گام‌های مفیدی برای این مهم برداشته شود.او با بیان اینکه ادارات لنجان در مصرف کالاهای ایرانی پیشتاز باشند اضافه‌‌کرد: دستگاههای متولی و تأثیرگذار و خانواده‌ها در حوزه فرهنگ به نحوی فرهنگ‌سازی کنند تا در نهایت در تحقق شعار سال سربلند باشیم و اجازه سلطه اقتصادی را به بیگانگان ندهیم.

محمد مهدیان – امرالله شریفی

فایل  PDF  چاپ شده در روزنامه اطلاعات  مورخ  97/02/06   صفحه  11روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

زرین‌شهر-و-فولادشهر اجتماعی

نظر کاربران در مورد اخبار:

کلیه حقوق این وب سایت ، متعلق به سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان می باشد.