اخبار

شروع به کار با لنـدریـک که می تواند هر آنچه را که شما برای ایجاد آگاهی ، ایجاد ترافیک ، اتصال به آن نیاز دارید فراهم کند.

برگزاری نخستین جشنواره فیلم کوتاه مهر سلامت در اصفهان
برگزاری نخستین جشنواره فیلم کوتاه مهر سلامت در اصفهان

" علاقمندان می توانند تا 15 مرداد آثار خود را برای شرکت در جشنواره ارایه دهند "

اصفهان خبرنگار اطلاعات : نخستین جشنواره فیلم کوتاه مهر سلامت با هدف نشان دادن تلاش ها و فعالیت  خیریه های سلامت ، امسال دراصفهان برگزار می شود . 

سیدین نیا دبیر جشنواره با اعلام این خبر گفت : تاکنون500 اثر در سه بخش مستند ، داستانی و فیلمنامه به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است و علاقمندان می توانند تا 15 مرداد آثار خود را برای شرکت در جشنواره ارایه دهند . او با تاکید بر اینکه بسته های تشویقی برای شرکت کنندگان در این جشنواره دیده شده است گفت : این جشنواره در ادامه مسیر خود در حوزه سلامت و نیکوکاری جریان ساز خواهد بود . به گفته وی در این جشنواره بخشی ویژه دانش آموزان دیده شده است که آنها می توانند با ساخت فیلم کوتاه با دوربین های خانگی یا تلفن همراه در این جشنواره شرکت کنند . احمدی فر عضو شورای سیاست گذاری نخستین جشنواره فیلم کوتاه مهر سلامت نیز با بیان اینکه رویکرد اصلی در این جشنواره استفاده از ابزار هنر برای معرفی کسانی است که در حوزه سلامت فعالیت های خیرخواهانه انجام می دهند ادامه داد : این جشنواره می تواند در توسعه  و ترویج فرهنگ سلامت نقش مهمی ایفا کند . رضازاده مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان اصفهان نیز با بیان اینکه از همه دستگاه ها و نهادهایی که به نوعی با این حرکت ارتباط دارند برای مشارکت در جشنواره دعوت شده است ادامه داد : همه هزینه های برگزاری این جشنواره را مجمع خیرین سلامت استان اصفهان تامین می کند و معرفی افراد نیکوکار در عرصه سلامت ، معرفی آثار وقف شده در حوزه سلامت ، معرفی دستاوردهای شرکت ها و موسسه های خیریه از مهم ترین اهداف این جشنواره است .  به گفته وی برگزاری چنین جشنواره ای در اساسنامه مجمع خیرین ثبت شده است و جز وظایف سالانه خواهد بود . او یادآور شد : دبیرخانه دایمی جشنواره فیلم کوتاه مهر سلامت در اصفهان فعال شده است .   دکتر جهانپور دیگر عضو سیاست گذاری جشنواره نیز با بیان اینکه این جشنواره خلا موجود میان جشنواره سلامت و جشنواره نیکوکاری را با عنوان نیکوکاری در حوزه سلامت پر خواهد کرد گفت :  این جشنواره نقطه عطف و پیوند میان امر خیر و موضوع سلامت است که برای نخستین بار در کشور اتفاق می افتد .  

 
نفیسه یزدانی  97/05/06


رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب