web stats
بعیدی نژاد: دولت جلو تقسیم ناعادلانه دریای خزر را گرفت

بعیدی نژاد: دولت جلو تقسیم ناعادلانه دریای خزر را گرفت

برخی سلبریتی ها برای ژست روشنفکری و ملی گرایی بدون احاطه به موضوع و ناخواسته وارد جریانی می شوند که خلاف منافع ملی است


سفیر ایران در انگلیس: آیا این جوانمردی است که به جای حمایت، دولتی را که در اوج تحریم و فشارهای بین المللی جلو تقسیم ناعادلانه دریای خزر را در اجلاس اخیر سران گرفت، مورد حمله قرار دهیم؟


حمید بعیدی نژاد در توییتی واکنش ها درباره اجلاس اخیر سران پنج کشور ساحلی دریای خزر را مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش ایسنا، سفیر ایران در انگلیس با اشاره به برخی حواشی در رابطه با کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر گفت: در مرام ایرانی، جلب نظر مردم هدف نیست، بلکه مردمی بودن باید با مروت و راستگویی همراه باشد.
بعیدی نژاد افزود: آیا این جوانمردی است که به جای حمایت، دولتی را که در اوج تحریم و فشارهای بین المللی، جلو تقسیم ناعادلانه دریای خزر را در همین اجلاس اخیر سران گرفت، مورد حمله قرار دهیم و متهم کنیم؟
وی همچنین در پاسخ به یکی از کاربران که عملکرد تیم رسانه ای دولت در این زمینه را مورد انتقاد قرار داد، گفت: علاوه بر این یک مشکل  هم این است که برخی سلبریتی ها برای ژست روشنفکری و ملی گرایی بدون احاطه به موضوع و ناخواسته وارد جریانی می شوند که خلاف منافع ملی است. سفیر ایران در انگلیس تاکید کرد: اصلا در اجلاس تصمیمی درباره تقسیم دریا گرفته نشده است.
بعیدی نژاد همچنین در پاسخ به یکی دیگر از کاربران خاطر نشان کرد: برخی از جریانات خارج نشین می خواهند با دروغ به مردم ما بگویند که دولت به علت فشار تحریم و برای کسب حمایت روسیه از سهم حاکمیتی ایران در دریای خزر کوتاه آمده است، در حالی که درست در همین شرایط ایران در اجلاس اخیر جلو تعیین سهم غیر عادلانه ایران از دریای خزر را گرفت، این یعنی دروغ!


فایل  PDF  چاپ شده در روزنامه اطلاعات  مورخ   97/05/24  صفحه 1

فایل  PDF  چاپ شده در روزنامه اطلاعات  مورخ  97/05/24   صفحه 2روی کلمات زیر کلیک کنید تا فهرست اخبار مربوطه ارایه شود:

اجتماعی

نظر کاربران در مورد اخبار: