اخبار

شروع به کار با لنـدریـک که می تواند هر آنچه را که شما برای ایجاد آگاهی ، ایجاد ترافیک ، اتصال به آن نیاز دارید فراهم کند.

بستنی میهن برند جهانی با مدیریت ایوب پایداری
بستنی میهن برند جهانی با مدیریت ایوب پایداری

" به گزارش عصر ایران، این مجله در پانزده برند برتری که در این فهرست اعلام کرده ، به بستنی میهن رتبه دهم را اختصاص داده است. "

شرکت میهن ، برند جهانی شد


شرکت میهن، در سال 1354 ، به همت آقای ایوب پایداری تاسیس شد.  شرکت میهن در طول این 43  سال فعالیت صادقانه، همواره به کیفیت بهتر و نوآوری بستنی های خوشمزه و انواع لبنیات سالم ، می اندیشیده است.


امروزه ، کارآمدی روش های نوین در تولیدات مواد غذایی شرکت میهن، با مدیریت ایوب پایداری و توزیع در داخل و خارج از کشور، میهن را به برند جهانی تبدیل کرده است که باعث افتخار ایران و ایرانی ست.

خبرنگار روزنامه اطلاعات اصفهان -  15  مهر  1397


کدام برند بستنی ایرانی در جهان به برتری رسید؟

یکشنبه 15 مهر 1397

تهران (خبرگزاری پانا) - نشریه فوربز که معتبرترین مجله اقتصادی  دنیاست ، در تحقیقات جدید خود ، برترین برند های بستنی دنیا در سال ۲۰۱۷ را فهرست بندی کرده است.

به گزارش عصر ایران، این مجله در پانزده برند برتری که در این فهرست اعلام کرده ، به بستنی میهن رتبه دهم را اختصاص داده است. قابل توجه است که رتبه های اول تا نهم این فهرست ، همگی شرکت های بستنی سازی کشور های آمریکایی و اروپایی هستند و فوربز میهن را که محصولات خود را تماما ایرانی تولید میکند ، برترین بستنی در خاور میانه شناخته است.

نشریه فوربز :

برترین برند های بستنی دنیا در سال ۲۰۱۷

بستنی میهن ، از یک چرخِ بستنی فروشی ساده شروع شد.

آقای ایوب پایداری ، سفرِ بستنی سازی را در سال ۱۹۷۴ در ایران آغاز کرد. پس از این سفرِ بیش از ۴۰ ساله ، اکنون میهن به عنوان یک گروه غذایی بسیار بزرگ با ۱۰،۰۰۰ نیرو شناخته میشود. ‌کارخانجات میهن بیش از ۳۵۰،۰۰۰ متر مربع سالن تولید دارند.

میهن بیشترین سهم بازار فروش بستنی در خاور میانه را دارد و دارای محصولات و طعم های بسیاری‌ست. این شرکت همچنین محصولات مختلف و متنوعی مثل شیر ساده ، شیر طعم دار ، پنیر ، خامه ، کره و دیگر محصولات لبنی را تولید می کند.
شرکت میهن بواسطه ی محصولات و طعم هایش ، به عنوان یکی از برترین شرکت های بستنی سازی جهان شناخته می شود..

وب سایت شرکت میهن  اینجا را کلیک کنید

.

تبریک آقای احمدی به شرکت میهن ؛ در صفحه اول روزنامه اطلاعات  دوشنبه 97/07/16 

رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب