اخبار

شروع به کار با لنـدریـک که می تواند هر آنچه را که شما برای ایجاد آگاهی ، ایجاد ترافیک ، اتصال به آن نیاز دارید فراهم کند.

نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران
نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

" مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در نشست تخصصی با کارشناسان صنعت فولاد ایران "

نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

در سالن همایش های برج میلاد تهران

  از  ۱۷  تا  ۲۰  دی ماه سال 1397


مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در نشست تخصصی بهره برداری از فناوری های داخلی صنعت فولاد در حاشیه نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران که در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار شد گفت: این شرکت با شرکت های دانش بنیان قراردادهای بلند مدت امضا کرده و از دستاوردهای آنها در این شرکت استفاده می کند.

حمید رضا عظیمیان افزود: بومی سازی و برون سپاری همواره در فولاد مبارکه مد نظر بوده است و در این دوره بیشتر به آن توجه می شود تا شرکت های شتاب دهنده شکل بگیرد.

معاون سیاست گذاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دکتر مهدی الیاسی با تاکید بر اینکه باید از شرکت های دانش بنیان خرید کنیم تا هزینه تحقیقات آنها تامین شود افزود: شرکت های دانش بنیان باید از شکل کاری پیمانکاری به شرکت پوشش دهی تکنولوژی باید تبدیل شوند.

اصفهان -  محمدرضا کلاهدوزان  97/10/19 

چاپ خبر درروزنامه اطلاعات    19 دی 97  صفحه 10  کلیک کنید

************

متن اعلام حمایت اصحاب رسانه اصفهان از جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد:


به نام خالق مهربان

همراهی اهل قلم اصفهان با فولاد ایران


امسال در نخستین جشنواره ملی فولاد، رسانه های اصفهان با حمایت و حضور خود، ثابت کردند که خدمات تحسین برانگیز صنعت گران فولاد کشور مورد تایید همه آنهاست.

این مراسم که در برج میلاد تهران برگزار شد، صنایع بزرگ فولاد کشور با امضای تفاهم نامه و تقدیر از بزرگان خود در زمینه فولاد و رونمایی از اطلس فولاد کشور، نشان دادند که ما قدرتمندانه در عرصه فولاد جهانی حضور داریم.

اصحاب رسانه اصفهان با اعلام حمایت رسانه ای از این حرکت بزرگ و مسوولانه، همگام با صنعتگران فولاد کشور، به این اتفاق ارزشمند مباهات می ورزد.

امید است که همراهی قلم با فولاد، دنیا را به تحسین  کشور ما وادار کند.

مجتمع فرهنگی مطبوعاتی اصفهان و

خانه مطبوعات استان اصفهان

17 دی ماه ۱۳۹۷ 


رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب