اخبار

شروع به کار با لنـدریـک که می تواند هر آنچه را که شما برای ایجاد آگاهی ، ایجاد ترافیک ، اتصال به آن نیاز دارید فراهم کند.

آب آشامیدنی در شهر بادرود نطنز

" مدیر امور آب و فاضلاب بادرود محمد رضا خامسی "

کاهش هدر رفت آب آشامیدنی در شهر بادرود نطنز


 اصفهان - خبرنگار اطلاعات: میزان هدر رفت آب آشامیدنی شهر بادرود در 5 سال گذشته با اصلاح شبکه فرسوده، 23 درصد کاهش یافته است.

مدیر امور آب و فاضلاب بادرود با بیان این مطلب افزود: میزان هدر رفت آب این شهر در سال 92 بیش از44 درصد بود که با اصلاح شبکه فرسوده این رقم در سال 97 به 21 درصد کاهش یافته است.

محمد رضا خامسی با اشاره به این که منطقه بادرود زیر پوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ نیست گفت: آب آشامیدنی این منطقه از طریق 6 حلقه چاه با دبی بالای 120 لیتر در ثانیه تامین می شود و با بکارگیری سیستم تله متری و تله کنترل توانستیم از هدر رفت آب جلوگیری کنیم.

او، سرانه مصرف آب در بادرود را در حال حاضر 180 لیتر در شبانه روز اعلام کرد و گفت: این رقم در سال 96 بیش از 200 لیتر در شبانه روز بود و در تلاشیم با اجرای فعالیت های فرهنگی، مصرف سرانه آب را در این منطقه کاهش دهیم.

وی، به افت آب های زیر زمینی در منطقه بادرود پرداخت و افزود: در 10 سال گذشته آب های زیر زمینی این منطقه افت بسیار شدیدی داشته و در چنین شرایطی سعی کردیم با مدیریت مصرف مانع از مصرف بی رویه شویم و در سال آبی جاری هم که بارندگی ها قابل توجه بوده است همچنان موضوع مدیریت مصرف مدنظر قرار دارد. شهر بادرود در 30 کیلومتری مرکز شهرستان نطنز استان اصفهان قرار دارد.


محمد رضا کلاهدوزان 98/03/05 


رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب