web stats
حذف قبض کاغذی آب

حذف قبض کاغذی آب

قبض کاغذی آب بهاء در استان اصفهان حذف می شود

اجرای آزمایشی حذف قبض کاغذی آب بهاء در استان اصفهان


اصفهان - خبرنگار اطلاعات: طرح آزمایشی حذف قبض کاغذی آب بهاء در استان اصفهان از ابتدای تیر آغاز می شود.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با بیان این مطلب و با اشاره به اینکه این طرح در ابتدا برای نزدیک به هزار مشترک در محله های کوی سپاهان، منازل سازمانی راه آهن و کوی پرتو در بختیاردشت اجرا خواهد شد افزود: با اجرای این طرح، به جای قبض کاغذی، پیامکی حاوی اطلاعات مصرف و مبلغ همراه با شناسه قبض و شناسه پرداخت برای مشترکین ارسال می شود.

رضا رضایی گفت: مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان می توانند پس از دریافت این پیامک از طریق سامانه های پرداخت غیرحضوری و یا تماس با شماره تلفن 1522 آب بهای خود را پرداخت کنند.

او افزود: مشترکین می توانند در صورت نیاز به قبض میان دوره و یا حضور نداشتن در ملک و قرایت نشدن کنتور آب توسط ماموران قرایت، از طریق سامانه تلفنی 1522  قبض پیامکی خود را دریافت کنند.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفای استان اصفهان همچنین از مشترکین این شرکت خواست برای اطمینان از ثبت نام و درج شماره تلفن همراه شان در برنامه جامع خدمات مشترکین آبفا، با سامانه 1522 تماس گرفته و یا از طریق میز خدمت الکترونیکی پرتال شرکت به نشانی  www. Abfaesfahan.ir   مراجعه و شماره صحیح تلفن همراه خود را ثبت کنند.

رضایی گفت: امکان دریافت قبض الکترونیکی و همچنین پرداخت غیرحضوری در میز خدمت الکترونیکی پرتال شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان فراهم شده است و مشترکان می توانند با مراجعه به نشانی یاد شده ریز محاسبات آب بهاء و صورتحساب خود را مشاهده کنند.

محمد رضا کلاهدوزان 98/03/26 

نظر کاربران در مورد اخبار: