اخبار

شروع به کار با لنـدریـک که می تواند هر آنچه را که شما برای ایجاد آگاهی ، ایجاد ترافیک ، اتصال به آن نیاز دارید فراهم کند.

حذف قبض کاغذی آب

" قبض کاغذی آب بهاء در استان اصفهان حذف می شود "

اجرای آزمایشی حذف قبض کاغذی آب بهاء در استان اصفهان


اصفهان - خبرنگار اطلاعات: طرح آزمایشی حذف قبض کاغذی آب بهاء در استان اصفهان از ابتدای تیر آغاز می شود.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با بیان این مطلب و با اشاره به اینکه این طرح در ابتدا برای نزدیک به هزار مشترک در محله های کوی سپاهان، منازل سازمانی راه آهن و کوی پرتو در بختیاردشت اجرا خواهد شد افزود: با اجرای این طرح، به جای قبض کاغذی، پیامکی حاوی اطلاعات مصرف و مبلغ همراه با شناسه قبض و شناسه پرداخت برای مشترکین ارسال می شود.

رضا رضایی گفت: مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان می توانند پس از دریافت این پیامک از طریق سامانه های پرداخت غیرحضوری و یا تماس با شماره تلفن 1522 آب بهای خود را پرداخت کنند.

او افزود: مشترکین می توانند در صورت نیاز به قبض میان دوره و یا حضور نداشتن در ملک و قرایت نشدن کنتور آب توسط ماموران قرایت، از طریق سامانه تلفنی 1522  قبض پیامکی خود را دریافت کنند.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفای استان اصفهان همچنین از مشترکین این شرکت خواست برای اطمینان از ثبت نام و درج شماره تلفن همراه شان در برنامه جامع خدمات مشترکین آبفا، با سامانه 1522 تماس گرفته و یا از طریق میز خدمت الکترونیکی پرتال شرکت به نشانی  www. Abfaesfahan.ir   مراجعه و شماره صحیح تلفن همراه خود را ثبت کنند.

رضایی گفت: امکان دریافت قبض الکترونیکی و همچنین پرداخت غیرحضوری در میز خدمت الکترونیکی پرتال شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان فراهم شده است و مشترکان می توانند با مراجعه به نشانی یاد شده ریز محاسبات آب بهاء و صورتحساب خود را مشاهده کنند.

محمد رضا کلاهدوزان 98/03/26 

رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب