اخبار

شروع به کار با لنـدریـک که می تواند هر آنچه را که شما برای ایجاد آگاهی ، ایجاد ترافیک ، اتصال به آن نیاز دارید فراهم کند.

امضای قرارداد خدمات مهندسی و خريد برای ساخت واحد تصفيه نفت كوره پالایشگاه اصفهان
امضای قرارداد خدمات مهندسی و خريد برای ساخت واحد تصفيه نفت كوره پالایشگاه اصفهان

" تا پایان امسال، كيفيت تمام گازویيل توليدی اين شركت نیز مطابق با استاندارد يورو 4 خواهد شد. "

اصفهان-   خبرنگار اطلاعات: قرارداد خدمات مهندسی و خريد برای ساخت واحد تصفيه نفت كوره به ارزش حدود 600 میلیون یورو، بین این پالایشگاه و یک شرکت ایرانی امضا شد؛ مدت اجرای این قرارداد 36 ماه است.

معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش در مراسم امضای قرارداد خدمات مهندسی و خريد برای ساخت واحد تصفيه نفت كوره پالایشگاه اصفهان گفت: اين پروژه یکی از اولویت‌های برنامه ‌ریزی شده شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در راستای اجرای الزامات زيست محيطی است که امیدواریم قرارداد پالایشگاه اصفهان آغازی برای اجرای این پروژه در دیگر پالایشگاه‌های کشور شود.

 علیرضا صادق ‌آبادی با اشاره به اینکه پروژه کاهش نفت کوره در فازهای دوم و چهارم پالایشگاه آبادان در حال اجرا است اظهار امیدواری کرد: پالایشگاه‌های تهران، تبریز و بندرعباس که حجم قابل توجهی نفت کوره تولید می‌کنند بتوانند چنین پروژه‌ای را اجرا کنند.

 مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت:  امیدواریم ساخت واحدهای پایین دستی این پروژه نيز امسال در پالایشگاه اصفهان آغاز شود.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان نیز با اشاره به اينكه پالايشگاه اصفهان با رويكرد ويژه به مسايل زيست محيطی خود را به توليد بنزین، گازوییل و نفت كوره با استاندارد یورو 4 ملزم کرده است گفت: از سال 94  همزمان با راه اندازی واحد بنزين سازی، بنزین توليدی این شرکت به سطح كيفی استاندارد يورو 4 رسيده است.

مرتضی ابراهیمی افزود: با راه اندازی واحد تصفيه گازویيل نيز تا پایان امسال، كيفيت تمام گازویيل توليدی اين شركت نیز مطابق با استاندارد يورو 4 خواهد شد. او گفت: برای ساخت واحد تصفیه نفت کوره نيز، پیشتر قراردادی با یک شرکت خارجی امضا شده بود که با آغاز تحریم‌ها علیه کشور، این شرکت خارجی کنار رفت و پس از آن در مناقصه‌ای یک شرکت ایرانی برنده شد.

محمد رضا کلاهدوزان   05/03/98 


رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب