اخبار

شروع به کار با لنـدریـک که می تواند هر آنچه را که شما برای ایجاد آگاهی ، ایجاد ترافیک ، اتصال به آن نیاز دارید فراهم کند.

آغاز عمليات اجرايی ساخت مجتمع آبرسانی برزاوند اردستان
آغاز عمليات اجرايی ساخت مجتمع آبرسانی برزاوند اردستان

" هاشم امینی سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اصفهان: در حال حاضر 96 روستای شهرستان اردستان با تانكر آبرسانی می شوند كه بايد تدابیری برای ساخت مجتمع های آبرسانی در روستاها در نظر گرفت. به گفته وی، شهرستان اردستان دارای 163 روستای دارای سكنه است که بیش از 150 روستای آن زیر پوشش شرکت آب و فاضلاب روستايی استان قرار دارند. "

اصفهان - خبرنگار اطلاعات: عملیات اجرایی فاز نخست طرح مجتمع آبرسانی به 19 روستای دهستان برزاوند شهرستان اردستان در مراسمی با حضور وزیر نیرو با پیش بینی بيش از 33 ميليارد تومان اعتبار آغاز شد.

وزیر نیرو در این مراسم با بیان اینکه 207 طرح در حوزه آب، فاضلاب و برق در استان اصفهان با اعتباری افزون بر ۸ هزار و 700 میلیارد تومان در حال اجرا بوده که برخی از آنها در مرحله آغاز و بعضی دیگر نیز در مرحله اتمام است، پیشرفت این طرح ها را به طور متوسط ۶۳ درصد اعلام کرد و افزود: این طرح ها تا پایان دولت تدبیر و امید به بهره برداری می رسند.

رضا اردکانیان از افتتاح 8 طرح در حوزه آب، فاضلاب در سفر دو روزه خود به اصفهان در مناطق مختلف این استان با هزینه ای افزون بر ۷۰۰ میلیارد تومان خبر داد و گفت: ۲ طرح نیز در حوزه برق افتتاح خواهد شد.

 او در ادامه افزود: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون بسیاری از روستاهای کشور دارای شبکه آبرسانی شده اند و این اقدام در 2 سال باقی مانده دولت، سرعت خواهد گرفت.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اصفهان نیز گفت: با اجرای طرح مجتمع آبرسانی به 19 روستای برزاوند، حدود 8 هزار نفر از اهالی این روستا از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخودار می شوند.

هاشم امینی افزود: طول شبكه انتقال این مجتمع آبرسانی حدود  106كيلومتر است که از طریق ساخت 10  مخزن با حجم بیش از 2 هزار و 220 مترمکعب آب آشامیدنی مردم این روستا به صورت پایدار تامین می شود.

او گفت: با راه اندازی  3 ايستگاه پمپاژ با ظرفيت 33 ليتر بر ثانيه آب آشامیدنی این مجتمع روستایی در تمام روزهای سال به صورت عادلانه تامین خواهد شد.


سرپرست شرکت آبفا روستایی، هدف از اجرای این طرح را تامين آب سالم و پايدار برای روستاهای دهستان برزاوند بیان کرد و گفت: آب مورد نياز اين طرح از خط اصفهان بزرگ تامين خواهد شد.

امینی افزود: در حال حاضر 96 روستای شهرستان اردستان با تانكر آبرسانی می شوند كه بايد تدابیری برای ساخت مجتمع های آبرسانی در روستاها در نظر گرفت.

به گفته وی، شهرستان اردستان دارای 163 روستای دارای سكنه است که بیش از 150 روستای آن زیر پوشش شرکت آب و فاضلاب روستايی استان قرار دارند.


محمدرضا کلاهدوزان  98/03/30

رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب