اخبار

شروع به کار با لنـدریـک که می تواند هر آنچه را که شما برای ایجاد آگاهی ، ایجاد ترافیک ، اتصال به آن نیاز دارید فراهم کند.

تکمیل تصفیه خانه فاضلاب چادگان نیازمند اعتبار است
تکمیل تصفیه خانه فاضلاب چادگان نیازمند اعتبار است

" هاشم امینی: با وجود رودهای بسیار در شهرستان چادگان و سد زاینده رود در این منطقه بهره برداری تصفیه خانه فاضلاب در چادگان برای جلوگیری از آلودگی آب های زیرزمینی ضروری است. "

اصفهان - خبرنگار اطلاعات: برای ساخت تصفیه خانه فاضلاب شهر چادگان تاکنون حدود ۴ میلیارد تومان هزینه شده و برای تکمیل آن به 20 میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است.


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در جلسه بررسی مشکلات آب و فاضلاب غرب استان در فرمانداری شهرستان چادگان با بیان اینکه ساخت تصفیه خانه فاضلاب شهر چادگان از سال 92 آغاز شده است، پیشرفت آن را تا کنون 80 درصد اعلام کرد و افزود: برای اجرای سازه پیشرفته به سیستم UF تجهیزات الکترومکانیکال و سایر ملزومات تصفیه خانه فاضلاب شهر چادگان به حدود 20 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.


مهندس هاشم امینی با اشاره به رودهای بسیار در شهرستان چادگان و همچنین وجود سد زاینده رود در این منطقه گفت: بهره برداری تصفیه خانه فاضلاب در چادگان برای جلوگیری از آلودگی آب های زیرزمینی ضروری است.


او افزود: تا کنون حدود 30 کیلومتر از 50 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب شهر چادگان اجرا شده است و این شهر تا حدود 2 سال آینده زیر پوشش خدمات شبکه جمع آوری فاضلاب قرار می گیرد. به گفته وی، مطالعات فاضلاب شهر روزوه  نیز آغاز شده است.

محمد رضا کلاهدوزان  98/04/18

رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب