اخبار

شروع به کار با لنـدریـک که می تواند هر آنچه را که شما برای ایجاد آگاهی ، ایجاد ترافیک ، اتصال به آن نیاز دارید فراهم کند.

تولید دستگاه مودم بلوفای توسط شرکت کاسپین بارثاوا ‏
تولید دستگاه مودم بلوفای توسط شرکت کاسپین بارثاوا ‏

" شرکت فنی و مهندسی کاسپین بارثاوا طراح‎ ‎و‎ ‎تولیدکننده: دستگاه‎ ‎های‎ ‎ارسال‎ ‎فایل‎ ‎از‎ ‎طریق‎ ‎بلوتوث‎ ‎و‎ ‎وای‎ ‎فای. دستگاه‎ ‎های‎ ‎دیجیتال‎ ‎ساینیج.‏ "

شرکت فنی و مهندسی کاسپین بارثاوا  با بیش از 10 سال سابقه کار تخصصی در زمینه بهبود راه کارهای انتشار اطلاعات دیجیتال بر روی بستر تلفن همراه و تولید دستگاه های بلوتوث و وای فای ، مودم بلوفای با امکانات ماژول های مختلف را ارایه می کند.


مودم بلوفای دستگاه وای فای و بلوتوث تبلیغاتی

1 -  مبنای اصلی طرح بر اساس ایجاد یك شبكه وای فای محلی ست که امكان دسترسی افراد به آموزش ها و داده های مورد نظر را فراهم می سازد. کلیه اطلاعات و دیتای مورد نظر ابتدا به فرم دیجیتال تبدیل شده و سپس به صورت مدون و در قالب یك وب سایت اختصاصی روی دستگاه بارگذاری می شود.


2 -  دستگاه با ایجاد یك شبكه اینترانت محلی به کمک  وای فای و با شعاع عملیاتی(شناسایی گوشی های تلفن همراه)  53  تا   833 متر  یك فضای بی سیم مستقل ، جهت تبادل داده های مورد نظر را فراهم می کند.  افراد حاضر در این فضا با روشن کردن وای فای تلفن همراه خود قادر خواهند بود به اطلاعات و وب سایتی که در دستگاه بارگذاری شده دسترسی یابند.


3 -  همچنین قابلیت ارسال انواع فایل ها از طریق بلوتوث را دارد.  این دستگاه می تواند ارسال فایل به صورت جدول زمانبندی شده ، ارسال فایل به صورت تصادفی ، ارسال فایل با محتوی و نام بلوتوثی مختلف را انجام دهد.


4 -  دستگاه مستقل از هر نوع سخت افزار یا نرم افزار جانبی است و تنها با اتصال به برق شهر یا  پاوربانک  قابل استفاده است.


5 -  ایجاد فضای شبكه وایرلس جهت دسترسی به اینترنت  HOTSPOT


6 -  با ایجاد شبكه اینترانت  کاربران بدون داشتن اینترنت ، می توانند با اتصال به شبكه از محتوی و تبلیغات وب سایت شما استفاده نمایند.  در این حالت با ذخیره کردن کلیه تبلیغات مورد نظر در قالب صفحات وب بر روی حافظه دستگاه ، به این ترتیب کاربران در فضای تعریف شده از این تبلیغات به صورت صفحات وب استفاده می کنند.


7 -  قابلیت تجهیز دستگاه به اینترنت 2 گیگابایت و استفاده از سیم کارت.


8 -  قابلیت اتصال دستگاه به شبكه وای فای برای دریافت اینترنت به اشتراک گذاردن آن با کلاینت ها.


9 -  قابلیت تجهیز ماژول بلوتوث از 7  تا  24  ارتباط همزمان برای ارسال فایل در فضایی با برد تعریف شده.


10 -  قابلیت فعال کردن اکانتیگ روی دستگاه برای کنترل ارتباط کاربران به اینترنت و گزارش های مربوطه سامانه مدیریت محتوا جهت بارگذاری راحت و سریع داده های مورد نظر کارفرما گزارش های کاربردی از عملكرد دستگاه جهت بررسی گوشی های موجود در محدوده و ارتباط موفق بلوتوث ، فایل های دریافت شده از طریق وای فای یا بلوتوث و آمار بازدید صفحات ،


11 -  امكان اتصال به اسكرین و کنترل محتوای پخش شده در مانیتور توسط نرم افزار تحت وب مرکزی.


شرکت کاسپین بارثاوا  با نگاهی دقیق بر رویکرد جهانی و الگو برداری صحیح از شرکت های پیشرو و با بهره مندی از دانش متخصصین خود توانسته است با طراحی یک بسته سخت افزاری و نرم افزاری قابل انعطاف متناسب با نیاز و انتظارات مشتریان را تولید کنیم و دستگاه های خود را با قابلیت ماژول بندی به آنها  عرضه کند  تا با کمترین هزینه و بهترین روش، راه گذاری باشد از روش های سنتی و پر هزینه تبلیغ به روش های نوین مناسب برای تبلیغات و اطلاع رسانی.

شرکت فنی و مهندسی کاسپین بارثاوا طراح و تولیدکننده: دستگاه های ارسال فایل از طریق بلوتوث و وای فای.  دستگاه های دیجیتال ساینیج.

نشانی: مشهد -  خ کوثر شمالی23  خ آل سیدان 5  پلاک 8   تلفن  38824130  -  051 

وب سایت شرکت ( کلیک کنید )    www.bluelink.ir

تنظیم کننده: پرویز فروزانی  98/07/09  با همکاری صمیمانه روابط عمومی شرکت کاسپین بارثاوا .


رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب