اخبار

شروع به کار با لنـدریـک که می تواند هر آنچه را که شما برای ایجاد آگاهی ، ایجاد ترافیک ، اتصال به آن نیاز دارید فراهم کند.

قارچ گانودرما مانع ریزش مو
قارچ گانودرما مانع ریزش مو

" برای داشتن پوست سالم و شـاداب ، همراه با سلامتی ، بـدون ‏استفاده از قرص و دارو ، استفاده از قارچ گانودرمـای فرآوری ‏شـده را پیشنهاد می کنیم. ‏ "

قارچ گانودرما ، حافظت کننده پوست و مو

1* پوست ما ، نشونه وضعیت جسمی درون ماست. اگر کبد نتونه درباره هورمون ها ، متابولیسم چربی و کلسترول بد خون؛ درست عمل کنه  ممکنه عواقبش به پوست هم سرایت کنه.


2* این نشونه با ظاهر شدن جوش های پوستی خصوصا روی صورت و ریزش بیش از حد موی سر ، خودش رو نشان می ده.


 3* معنا و مفهوم جوش ، آکنه ، خارش پوست سر و ریزش مو  اینه که: باید به کبد کمک کنیم تا خون ما از سموم پاکسازی بشه و با پیشگیری نگذاریم مریض بشه.


 4* قارچ گانودرما  به عنوان پادشـاه گیاهان و به طور طبیعی ، این کار رو انجام می ده. از جملـه با فعال کردن متابولیسـم بدن ، چربی ها را می سوزونه و با ویتامین  E  و   B5 و D ریشـه مو را تقویت و از ریزش بی رویه مو ، جلوگیری می کنه.       


 5* عصاره قارچ گانودرما ، معجزه طبیعت برای دردها و پیشگیری از ابتلا به بیماری ها، هدیه الهی ست. چون خیـلی تلـخ ست، به تنهایی قابل خوردن نیست. اما قهوه های گانودرما خوشمزه و آرامش بخش، شفا دهنده و شادابی بخش است .


برای کسب اطلاعات بیشتر ، اینستاگرام pi.gano@ 
تماس با همراه  09131170572

رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب