اخبار

شروع به کار با لنـدریـک که می تواند هر آنچه را که شما برای ایجاد آگاهی ، ایجاد ترافیک ، اتصال به آن نیاز دارید فراهم کند.

مدیر عامل شرکت پالایش نفت اصفهان ‏
مدیر عامل شرکت پالایش نفت اصفهان ‏

" بهره برداری طرح تصفيه گازویيل پالایشگاه اصفهان در سال آینده "

طرح تصفيه گازویيل پالایشگاه اصفهان سال آینده به بهره برداری می رسد و تمامی 20 ميليون ليتر گازوییل تولیدی روزانه این شرکت مطابق با استاندارد بین‌المللی  يورو 5  خواهد شد.

 مدیر عامل شرکت پالایش نفت اصفهان افزود: با بهره ‌برداری از طرح مزبور، تركيبات گوگردی این فرآورده نفتی، از  10 هزار به  10  PPM  كاهش می‌یابد که آلودگی هوا را کاهش می دهد.

مهندس مرتضی ابراهیمی با اشاره به این که در حال حاضر حدود  4 ميليون  ليتر گازویيل توليدی پالايشگاه  يورو 5 است و از سال آينده کیفیت اين محصول به‌ طور كامل مطابق با استاندارد  يورو 5  خواهد شد، طرح گوگردزدایی از ته ‌مانده برج‌های تقطير و اجرای  11 کیلومتر خط انتقال آب از شهر دُرچه برای انتقال  550  لیتر در ثانیه آب از زاینده رود به پالایشگاه را از طرح های در حال اجرا شرکت پالایش نفت اصفهان بیان کرد و افزود: طرح گوگردزدایی از ته ‌مانده برج‌های تقطير سال  1403  به پايان می‌ رسد.

او با اشاره به این که اجرای مسوولیت‌های اجتماعی از ماموریت های سازمانی این شرکت است، کمک‌ مالی به طرح عمرانی شهرداری های اصفهان، شاهین شهر و خمینی شهر، كمک  300  ميليون تومانی برای آزادی زندانيان جرایم غير عمد اصفهان، كمک  9  ميليارد تومان به شهرداری و دانشگاه علوم پزشكی اصفهان برای مقابله با بیماری کرونا و جذب بيش از  400  نفر در بخش مهندسی، تعميرات و آتش‌نشانی پالایشگاه را از مسیولیت های اجتماعی امسال این شرکت برشمرد.

خبرنگار روزنامه اطلاعات اصفهان: محمدرضا کلاهدوزان 

روزنامه اطلاعات  30 بهمن 1399صفحه 10  کلیک کنید

رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب