اخبار

شروع به کار با لنـدریـک که می تواند هر آنچه را که شما برای ایجاد آگاهی ، ایجاد ترافیک ، اتصال به آن نیاز دارید فراهم کند.

سرپرست جدید روزنامه اطلاعات در استان خراسان رضوی
سرپرست جدید روزنامه اطلاعات در استان خراسان رضوی

" بنا به این گزارش، ضمن تشکر از خدمات سرپرست روزنامه اطلاعات در خراسان رضوی محمد فرید غفاریان و اعطای لوح تقدیر توسط دکتر سیدعباس صالحی نماینده ولی فقیه در موسسه اطلاعات ، حکم سرپرستی محسن فرجادی توسط رییس سازمان شهرستان های این موسسه به وی اعطا شد. "


مشهد خبرنگار اطلاعات - رییس سازمان شهرستان های و مدیریت فناوری اطلاعات موسسه اطلاعات گفت: روزنامه کهنسال اطلاعات در یک قرن گذشته شاهد و راوی صادقی از غم ها، شادی هاو تلخ و شیرینی های چهار نسل ایرانیان بوده است.
  همایون امیرزاده در مراسم تودیع و معارفه سرپرستان قدیم و جدید روزنامه اطلاعات در خراسان رضوی که با حضور مدیران این موسسه، جمعی از مدیران رسانه ها، اعضای شورای شهر و مسوولان آستان قدس رضوی برگزار شد، یاد و نام حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود دعایی مدیر مسوول فقید روزنامه اطلاعات را گرامی داشت و بر ضرورت توجه به استان خراسان رضوی به لحاظ برخورداری از ظرفیت های فرهنگی و مذهبی، تاکید کرد.

حاجی بگلو رییس شورای شهرستان های استان خراسان رضوی در این جلسه بر ضرورت تشدید فعالیت رسانه های رسمی تاکید کرد و گفت: بسیاری از اتفاقات تلخ اخیر به دلیل دروغ پردازی های مجازی بود که اهمیت رسانه های رسمی را بیشتر نمایان کرد.

ادامه مطلب را در لینک زیر مطالعه بفرمایید:

آقای محسن فرجادی ، تصدی سرپرستی روزنامه اطلاعات استان خراسان رضوی را به شما خوش آمد و تبریک می گوییم.  سرپرستی روزنامه اطلاعات استان اصفهان - پرویز فروزانی

رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب