the writer: پرویز فروزانی
تولید محتوا برای iptv / آشنایی با شبکه های تعاملی یا تلویزیون اینترنتی و تولید محتوا برای iptv

آشنایی با شبکه های تعاملی یا تلویزیون اینترنتی و تولید محتوا برای iptv

۵۴۳

شبکه های تعاملی iptv و ott تلویزیون های اینترنتی هستند که ارتباط دو طرفه مخاطب و مرکز پخش تلویزیون را امکان پذیر می کند و مدیریت زمان و نحوه استفاده از آثار ارایه شده را به مخاطب می دهد.

خدمات  ما
تولید محتوا برای iptv 


  هدف از تلویزیون اینترنتی  

هدف از تلویزیون اینترنتی، توسعه دامنه‌ی انتقال پیام از طریق افزودن قابلیت‌های ویژه به محتواهای صوتی، تصویری و نرم‌افزاری در بسترهای انتشار رسمی و معتبر می باشد. سرویس‌ های تعاملی IPTV  و OTT  (شبکه‌ تلویزیون اینترنتی) تحت نظارت سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند و توسط شرکت های خصوصی مدیریت می شوند.


ما همکاری با سرویس های تعاملی را به همه همکاران رسانه ای پیشنهاد می کینم.  به راستی سرویس های تعاملی یا همان تلویزیون اینترنتی چه اهدافی دارند؟ و این طور که می گویند، زندگی بشر در آینده با فعال شدن این تکنولوژی جدید متحول خواهد شد، درست است؟  

سرویس های تعاملی، اپراتورهای تلویزیون اینترنتی دارای مجوز رسمی و دایمی از سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران هستند که با بهره گیری از بهترین و پیشرفته ترین فناوری های این حوزه و با کمک نیروی انسانی متخصص داخلی، این سرویس را در اختیار هموطنان قرار داده اند. شرکت های  IPTV     که از حدود سال  1392  تدارک کار را شروع کردند در نیمه اردیبهشت 1397  تعداد پنج شرکت مجوز دایمی خود را از سازمان صدا و سیما دریافت کردند و تا پایان پاییز 97 تعداد آنها به هفت شرکت رسید.