برترین کتب روزنامه اطلاعات در نمایشگاه امسال

همایون امیرزاده، مدیر غرفه انتشارات اطلاعات
در گفت و گو با «اطلاعات آنلاین» گفت: نمایشگاه کتاب طی سال های اخیر هرگز تعطیل نشده است و این نمایشگاه امسال در مقایسه با سال گذشته از نظر حضور فیزیکی ناشران، رونق بهتر و بیشتری دارد.

به گفته وی، انتشارات اطلاعات، امسال با 327 عنوان کتاب وارد نمایشگاه شده است که از این تعداد نزدیک به 43 عنوان تازه های نشر است و بخشی از این تازه ها به دلیل اقبال عمومی تجدید چاپ شده اند.کتاب های این انتشارات در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی، ترجمه، فلسفه و دین، روابط بین الملل، حوزه های مختلف اجتماعی و ادبیات است.
امیرزاده با معرفی بخشی از اندوخته های ارزشمند این انتشارات عنوان کرد: شرح مثنوی معنوی نوشته کریم زمانی در حوزه ادبیات جزو کتاب های مطرح و به نام است.
همچنین در حوزه سیاسی کتاب ظهور و سقوط پهلوی همچنان رکود دار این بخش است.
در کنار این دو کتاب ارزشمند کتاب هایی در حوزه حقوق مانند کتاب های دکتر مهرپور، در بخش ترجمه راه دشوار آزادی درباره نلسون ماندلا، در بخش خاطرات و ترجمه قدرت شکننده نوام چامسکی، در حوزه روابط بین الملل و روابط سیاسی کتاب های اثر گذاری داشته ایم که می توان به کتاب پایاب شکیبایی نوشته دکتر ظریف اشاره داشت که کمتر از یک ماه و نیم چاپ چهارم آن را به تازگی شروع کردیم.

وی ادامه داد: در حوزه بین الملل و روابط سیاسی کتاب “ایران تایشی” نوشته دکتر سیدعباس عراقچی، در حوزه کالبد شکافی دین کتاب “فراسوی مه” نوشته علی اکبر صالحی و سیدعلی موجانی با موضوع بابیت، در حوزه سیاسی کتاب هایی مانند “شناسایی و شکار جاسوس” که سالیان سال است که در روزنامه اطلاعات و انتشارات اطلاعات چاپ می شود و مورد استقبال قرار گرفته است.
گفتنی است که غرفه موسسه اطلاعات در شبستان راهرو ۲۵ و غرفه ۲۶۷ قرار دارد.

درباره ی سپهر5

سلام دوست مهربان ، ما آماده دریافت نظرات و راهنمایی های شما در مورد وب سایت پنج آسمان هستیم. روزنامه اطلاعات در خدمت مردم.

مطلب پیشنهادی

ابراهیمی مدیرکل اموزش و پرروش

ماده 18 قانون شوراهای آموزش و پرورش در مُحاق

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان خواستار اجرای ماده 18 قانون شوراهای آموزش و پرورش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *