قراردادهاى ساختمانى

قراردادهاى ساختمانى

 

نوشته : جیمی هینزی   ترجمه:  دكتر محمدتقی بانكی
قطع وزیری، 651صفحه   چاپ سوم
قیمت: 30000 تومان

 

هر پروژه ساختمانی با عقد یك قرارداد ساختمانی آغاز می‌شود. از این رو، آگاهی در مورد قراردادها (پیمانها)، عملاً برای تمام مهندسان عمران سودمند است. این كتاب اطلاعاتی را ارائه می‌كند كه می‌تواند مورد توجه هر فردی واقع شود كه با قراردادها در كار ساختمانی سروكار دارد و ضمن داشتن جنبه آموزشی، در زمینه قراردادهای ساختمانی، یک كتاب مرجع است. در این كتاب، مبانی قانون قراردادها، همراه با بررسی عمیق موارد كار ساختمانی كه اغلب به دعوای حقوقی منجر می‌شوند؛ فرایند تدارک مقدماتی قراردادهای ساخت، روشهای رفع اختلاف، ضمانت‌نامه‌ها، بیمه كار ساختمانی، ایمنی كار ساختمانی و قوانین كارگری كار ساختمانی و… مطرح شده است.

كتاب « قراردادهای ساختمانی» در مقایسه با كتابهای دیگری كه در زمینه قراردادها نوشته شده، دو مزیت دارد: نخست آنكه فشرده بسیاری از دعاوی حقوقی را دربر دارد كه به اختلافات و مشاجرات در كار ساختمانی مربوط می‌شوند. دوم، استخراج پیش‌بینی (ماده‌ها)ی قراردادی برای خواننده است. این موارد استخراجی به خواننده كمك می‌كنند تا اهمیت نظام جمله‌بندی خاص مورد استفاده در اسناد قراردادی را دریابد.

 


جهت سفارش کتاب با تلفن های زیر

 تماس حاصل فرمایید

تلفن دفتر سرپرستی روزنامه اطلاعات اصفهان 32224001 031

مدیر فروشگاه کتاب روزنامه اطلاعات اصفهان  09131679125

تماس با ما از طریق  “اینستاگرام”  و “بله” و “ایتا” 

سفارشات به صورت تلفنی پذیرفته می شود.

🌹🌼🌹🌼🌹🌼🌹🌼🌹🌼

درباره ی سپهر5

سلام دوست مهربان ، ما آماده دریافت نظرات و راهنمایی های شما در مورد وب سایت پنج آسمان هستیم. روزنامه اطلاعات در خدمت مردم.

مطلب پیشنهادی

بررسى ميراث زوجه در حقوق اسلام و ايران

بررسى ميراث زوجه در حقوق اسلام و ايران   تأليف:  دكتر حسين مهرپور وزيرى، 231صفحه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *