مدیریت استرس

مدیریت استرس

(استرس وراه های مقابله با آن)

 

نوشته آلن الكین         ترجمه دكتر علی علی پناهی

قطع رقعی، چاپ اول ،336 صفحه

قیمت : 15000 تومان

استرس

 

شرایط زندگی امروز،  به ویژه در كلان شهرها، به گونه‌ای  است كه به راحتی منجر به بروز اضطراب، دلهره و تنش (استرس) می‌شود. به طوری كه گویی استرس جزء لاینفك زندگی مردم شهرنشین شده است. در واقع میزان تنش به قدری در جوامع انسانی  افزایش یافته است  كه به  نظر می‌رسد  در آغاز  هزاره سوم میلادی، استرس  بیش از سرطان یا بیماری‌های قلبی عروقی سلامت  انسان را تهدید می‌كند. انسان  امروز  از پیشرفت‌های  گسترده‌ای در زمینه مختلف علمی و فناوری برخوردار است، اما به جرات می‌توان گفت كه آرامش انسان امروز از هر دوره‌ای در طول حیات خود كمتر می‌باشد.

خداوند در بدو تولد آرامش را به ما هدیه می‌كند، ولی ما با نوع زندگی كه انتخاب می‌كنیم، این هدیه الهی را از دست می‌دهیم. در كتاب حاضر سعی شده تا رمز و راز بازگشت به آرامش را بیابیم و با رسیدن به این گمشده، احساس نشاط و شادمانی كنیم.

این كتاب در پنج بخش با عناوین زیر تدوین یافته است: كلیات، آشنایی با آرام سازی ذهن و جسم، اسرار شخصیت شما، مدیریت استرس در زندگی واقعی، راهكارهای عملی برای مقابله با استرس.

——————————–

جهت سفارش کتاب با تلفن های زیر

 تماس حاصل فرمایید

تلفن دفتر سرپرستی روزنامه اطلاعات اصفهان 32224001 031

مدیر فروشگاه کتاب روزنامه اطلاعات اصفهان  09131679125

تماس با ما از طریق  “اینستاگرام”  و “بله” و “ایتا” 

سفارشات به صورت تلفنی پذیرفته می شود.

🌹🌼🌹🌼🌹🌼🌹🌼🌹🌼

درباره ی سپهر5

سلام دوست مهربان ، ما آماده دریافت نظرات و راهنمایی های شما در مورد وب سایت پنج آسمان هستیم. روزنامه اطلاعات در خدمت مردم.

مطلب پیشنهادی

بازی‌‏ درمانى

بازی‌‏ درمانى گرد آورى:  گارى. ل. لند رث ترجمه: دكتر خديجه آرين وزيرى، 184 صفحه، چاپ یازدهم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *