میزبانی اصفهان از رویداد فرهنگی کودکان

میزبانی اصفهان از رویداد فرهنگی کودکان پس از 4 سال وقفه

 

پوستر جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان رونمایی شد

دبیر جشنواره در این مراسم که در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار شد، گفت: جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان پس از 4 سال دوباره به شهر اصفهان بازگشت.

مجید زین العابدین افزود: ماه مهر برای بچه های ایران همیشه توأم با شادی و نشاط است ، اما این شادی برای بچه های اصفهان به دلیل برگزاری نزدیک به 40 سال جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان علاوه بر بهار علم و دانش، بهار هنر، سرزندگی، سینما و خیال انگیزی هم محسوب می شود.

همچنین برگزاری این جشنواره بین المللی در اصفهان سبب می شود تا هنر هنرمندان و سینماگران ایران به دنیا معرفی شود.

وی با بیان این که بیش از ۴۰کشور در این دوره از جشنواره فیلم کودک و نوجوان شرکت کرده اند، اظهار داشت: سعی داریم جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در اصفهان از حالت موسمی و فصلی به‌ طور سالانه برگزار شود و  فقط به چند روز در سال خلاصه نشود.

دبیر سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در ادامه سخنانش افزود: از بیش از 40 کشور دنیا اثر به دبیرخانه این جشنواره واصل شده است و اصفهان بار دیگر خود و ایران را از طریق قاب سینما به دنیا معرفی می کند.

8/06/1402/ شرح کامل خبر : کلیک نمایید صفحه 10

درباره ی سپهر5

سلام دوست مهربان ، ما آماده دریافت نظرات و راهنمایی های شما در مورد وب سایت پنج آسمان هستیم. روزنامه اطلاعات در خدمت مردم.

مطلب پیشنهادی

(مست عشق) یکی از پروژه‌های مهم و بین‌المللی سینمای ایران

فیلم مست عشق ساخته حسن فتحی یکی از مهم‌ترین فیلم‌های چند سال اخیر است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *