چشمان مخفی آمریکادر فضا

چشمان مخفی آمریکا در فضا

نوشته: جفری تی. ریكلسون
 ترجمة: رضا حایز
قطع رقعی، 428 صفحه، چاپ دوم
قیمت:  18,000 تومان

از سال 1960 ماهواره‌های «سوراخ كلید» توانستند به دیوار آهنین حفاظت اطلاعاتی و فعالیت‌های نظامی شوروی، چین، لیبی، آفریقای جنوبی و بسیاری از كشورهای دیگر نفوذ كنند.

چشمان مخفی آمریكا در فضا نخستین كتابی است كه به‌طور جامع و گسترده به این برنامه اطلاعاتی شگرف می‌پردازد و پرده از رازهایش برمی‌دارد. در این كتاب، به‌طور مستند به مواردی كه داده‌های گردآوری‌شده از ماهواره‌ها نقش به‌سزایی در آمادگی نظامی آمریكا داشته‌اند، اشاره شده است. نشان می‌دهد چگونه ماهواره‌ها ـ با مشاهده بحران‌های خارجی و پیشرفت‌های نظامی ـ ابزاری نیرومند در تصمیم‌های سیاست خارجی به شمار می‌آیند.

نویسنده كتاب، خود از طراحان اصلی برنامه ماهواره «سوراخ كلید» است و تمام افراد اصلی، سیاستمداران، دانشمندان و دولتمردانی را كه سرسختانه برای توسعه و اداره و اجرای این برنامه كوشیدند، معرفی می‌كند. در این كتاب درباره قابلیت‌های فنی و پیشرفت‌های ماهواره‌های «سوراخ كلید»، بحث می‌شود و اطلاعات تازه‌ای درباره برنامه‌های اولیه و تازه‌ترین جاسوسی آسمانی آمریكا بازگو می‌گردد.

——————————–

جهت سفارش کتاب با تلفن های زیر

 تماس حاصل فرمایید

تلفن دفتر سرپرستی روزنامه اطلاعات اصفهان 32224001 031

مدیر فروشگاه کتاب روزنامه اطلاعات اصفهان  09131679125

تماس با ما از طریق  “اینستاگرام”  و “بله” و “ایتا” 

سفارشات به صورت تلفنی پذیرفته می شود.

🌹🌼🌹🌼🌹🌼🌹🌼🌹🌼

درباره ی سپهر5

سلام دوست مهربان ، ما آماده دریافت نظرات و راهنمایی های شما در مورد وب سایت پنج آسمان هستیم. روزنامه اطلاعات در خدمت مردم.

مطلب پیشنهادی

سرزمین فلسفه و هنر

سرزمین فلسفه و هنر سفر سیدمحمدخاتمی به یونان نوشته: محمود فاضلی قطع رقعی، چاپ اول، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *