یکی باشید

یکی باشید

درسی ساده برای ساختن تیمی قوی‌تر

    جان گوردون  ، كیت‌لیول

    ترجمه: ابراهیم عطاری

    چاپ اول   104 صفحه

    قیمت  400،000 ریال.

 امروزه بسیاری از امور نه به صورت فردی، بلكه در قالب گروه به نتیجه مطلوب می‌رسند. كارگروهی به خصوص در شركت‌ها و سازمان‌ها، تیم‌های ورزشی و پروژه‌های صنعتی اهمیت فراوانی دارند.

در چنین شرایطی، بسیاری از گروه‌ها با وجود داشتن بهترین افراد، اثربخشی مناسبی ندارند و به اهداف از پیش تعیین شده نمی‌رسند. نویسندگان در كتاب حاضر، درسی ساده برای ساختن گروهی نیرومند و شكست‌ناپذیر می‌دهند. درس ساده آنها این است كه در هر گروه، اعضا برای نیل به بزرگی، باید یكی‌ باشند.

 نویسندگان كتاب در قالب داستانی پندآموز به تشریح این موضوع می‌پردازند. هفت ویژگی 1 – باور، 2 – مسوولیت‌پذیری، 3 – ارتباط، 4 – عشق، 5 – در برگرفتن، 6 – ثبات و 7 – امید را برای ایجاد یك گروه واقعی و ناگسستنی بیان می‌كنند.

 كتاب حاضر كه اثر سال 2021 میلادی است، در مدت زمان كوتاهی به یكی از پرفروش‌ترین كتاب‌های وال‌استریت ژورنال تبدیل شد. این كتاب راهنمایی ارزشمند برای افراد و تمامی گروه‌های كاری یا تیم‌های ورزشی، برای غلبه بر مشكلات و كسب موفقیت است.

——————————–

جهت سفارش کتاب با تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید

تلفن دفتر سرپرستی روزنامه اطلاعات اصفهان 32224001 031

مدیر فروشگاه کتاب روزنامه اطلاعات اصفهان  09131679125

تماس با ما از طریق  “اینستاگرام”  و “بله” و “ایتا” 

سفارشات به صورت تلفنی پذیرفته می شود.

🌹🌼🌹🌼🌹🌼🌹🌼🌹🌼

درباره ی سپهر5

سلام دوست مهربان ، ما آماده دریافت نظرات و راهنمایی های شما در مورد وب سایت پنج آسمان هستیم. روزنامه اطلاعات در خدمت مردم.

مطلب پیشنهادی

بازی‌‏ درمانى

بازی‌‏ درمانى گرد آورى:  گارى. ل. لند رث ترجمه: دكتر خديجه آرين وزيرى، 184 صفحه، چاپ یازدهم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *