مسیحیت انجیلی

مسیحیت انجیلی

بررسی گسترش اِوَنجلیکالیسم در جهان امروز

دکتر محمد مسجدجامعی ـ  مصطفی رستگار

قطع رقعی، 512 صفحه، چاپ اول

قیمت: 120,000 تومان

کتاب حاضر مشتمل بر چهار بخش و پیوست‌های آماری و توضیحی می‌باشد که بخش اول آن با کندوکاو در تاریخچه و الهیات اونجلیکالیسم (مسیحیت انجیلی یا تبشیری) به بازیابی و پرده‌برداری از معانی پوشیده برخی از گفته‌های سیاسیونی غالباً آمریکایی می‌پردازد نظیر مایک پنس و مایک پامپیو که همگی پیرو این نوع از مسیحیت و به طبع صهیونیست می‌باشند.

بخش‌های دوم تا چهارم مشتمل است بر چهارده مصاحبه با دکتر مسجدجامعی ایشان از یک سو به بررسی ویژگی‌های تاریخی، اجتماعی، روان‌شناختی، فرهنگی، اخلاقی و سیاسی پیروان این جنبش پروتستانی ـ آمریکایی می‌پردازد و از سوی دیگر با واکاوی ضمیمه‌ها و یا موانع عمدتاً فرهنگی ـ روان‌شناختی و سیاسی ـ  اجتماعی موجود در جوامع مختلف جهان معاصر امکان گسترش این نوع مسیحیت را    ارزیابی می‌کند.

بخش چهارم کتاب به‌طور ویژه به آسیب‌پذیری‌ها و نیز مصونیت‌های کشورها و نیز مهاجران مسلمان در برابر این نوع از مسیحیت اختصاص دارد.

از آنجا که « مسیحیت انجیلی» نخستین کتاب در نوع خود به‌شمار می‌آید، جا برای بحث و بررسی و تامل باز است و جا دارد که مورد توجه عموم دین‌پژوهان و نهادهای دینی قرار بگیرد

——————————–

جهت سفارش کتاب با تلفن های زیر

 تماس حاصل فرمایید

تلفن دفتر سرپرستی روزنامه اطلاعات اصفهان 32224001 031

مدیر فروشگاه کتاب روزنامه اطلاعات اصفهان  09131679125

تماس با ما از طریق  “اینستاگرام”  و “بله” و “ایتا” 

سفارشات به صورت تلفنی پذیرفته می شود.

🌹🌼🌹🌼🌹🌼🌹🌼🌹🌼

درباره ی سپهر5

سلام دوست مهربان ، ما آماده دریافت نظرات و راهنمایی های شما در مورد وب سایت پنج آسمان هستیم. روزنامه اطلاعات در خدمت مردم.

مطلب پیشنهادی

سرزمین فلسفه و هنر

سرزمین فلسفه و هنر سفر سیدمحمدخاتمی به یونان نوشته: محمود فاضلی قطع رقعی، چاپ اول، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *