ایمن سازی بیمارستان ها و بازار اصفهان

ضرورت ایمن سازی بیمارستان ها و بازار اصفهان

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: بسیاری از ساختمان‌ها تائیدیه سازمان آتش نشانی ندارند و درواقع بدون ایمنی، ساختمان‌های بلندمرتبه مسکونی ساخته می‌شود.

۱۵۰ساختمان مهم شهر شناسایی که از بین آن ها ۶ساختمان به ستاد فرماندهی متصل شده‌اند و حریق ساختمان‌های بلند مهم‌ترین چالش سازمان آتش نشانی است.

که تجهیزات منحصر به فردی دارد و بیشترین استفاده آن دوربین دید در شب و حرارتی آن است تا وسعت حریق و ابعاد مختلف آن شناسایی شود که ۸نفر برای هدایت آن آموزش داده شده‌اند .وی افزود: همه ایستگاه‌ها به موتورسیکلت اطفا حریق مجهز شده اند که در ترافیک خیابان‌ها بسیار راهگشاست و در راستای تجهیز آتش نشانی، چند قلاده سگ هم آموزش داده شده اند،همچنین یک نردبان ۶۴متری خریداری شده است.

بازار-قيصريه

نی شهرداری اصفهان با بیان این که بیمارستان های شهر اصفهان در برابر حوادث ایمنی مناسبی ندارند، افزود: بر اساس تفاهم نامه ای که پارسال به امضاء رسید، مقرر شد بیمارستان های این شهر طی 5 سال در برابر حوادث ایمن شوند.

مسعود عنایت زاده در ادامه با تاکید بر این که بازار بزرگ اصفهان در برابر حوادث ایمن نیست و در شرایط بسیار بدی قرار دارد و برخی صنوف بازار ضوابط ایمنی را رعایت نمی کنند افزود: ایمن سازی بازار اصفهان نیازمند همکاری اداره کل اوقاف، اداره کل میراث فرهنگی، انجمن اسلامی بازار و متصرفان و به ویژه اتاق اصناف است که این نهادها و سازمان ها همکاری نمی کنند.

اصفهان/ خبرنگاراطلاعات/ محمدرضا کلاهدوزان/ 6/7/1402   

 متن کامل حبر لظفا کلیک نمایید صفحه 10

درباره ی سپهر5

سلام دوست مهربان ، ما آماده دریافت نظرات و راهنمایی های شما در مورد وب سایت پنج آسمان هستیم. روزنامه اطلاعات در خدمت مردم.

مطلب پیشنهادی

(مست عشق) یکی از پروژه‌های مهم و بین‌المللی سینمای ایران

فیلم مست عشق ساخته حسن فتحی یکی از مهم‌ترین فیلم‌های چند سال اخیر است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *