کسر وجه کالابرگ فجرانه از یارانه نقدی ماه آینده

 اعتبار کالابرگ فجرانه که از سوی دولت به حساب سرپرستان خانوار

واریز شده است، از یارانه نقدی ماه آینده خانوارها کسر می شود.

علی عسکری رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها در گفتگو با ایلنا ضمن اعلام این مطلب گفت: اعتباری که علاوه بر یارانه نقدی برای مردم واریز و از آن محل خریدها انجام می‌شود، در دور بعدی پرداخت یارانه‌های نقدی، از حساب آنها کسر خواهد شد.وی ادامه داد: الان مردم یارانه‌ها را از تاریخ بیستم تا بیست و پنجم هر ماه دریافت می‌کنند. حال اینکه وزارت کار اعلام کرده است، اعتبار دیگری علاوه بر یارانه واریز می‌کند که با این اعتبار فقط امکان خرید وجود دارد و غیر از یارانه نقدی که دریافت می‌کنند، اعتباری هم برای خرید دریافت می‌کنند.  رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها ادامه داد:‌ اگر این خرید از یک سقف افزایش پیدا کند، بابت هر میزان خرید مشخص، 220 هزار تومان هم تشویقی به خانوار پرداخت خواهد شد اما تاکید می‌شود که اعتباری که علاوه بر یارانه نقدی برای مردم واریز می‌شود که از آن محل خریدها انجام می‌شود، در دور بعدی پرداخت یارانه‌های نقدی، از حساب آنها کسر خواهد شد.

وی افزود: این یارانه دوم و اعتباری که از محل آن امکان خرید وجود دارد قبلا 200 هزار تومان بود اما الان سقف این رقم تا میزان یارانه افراد افزایش پیدا کرده و تا 400 هزار تومان بالا رفته‌است و دهک‌های یک تا سه 400 هزار تومان دریافت می‌کنند و برای دهک‌های چهار تا 9 هم 300 هزار تومان واریز می‌شود.عسکری درباره نحوه کسر این اعتبار از یارانه ماه بعد گفت: مشخص می‌شود که هر نفر چقدر خرید انجام داده‌ است و در نهایت پس از مشخص شدن مبلغ خرید، آن اعتبار از حساب افراد کسر می‌شود.

 تاریخ انتشار در روزنامه اطلاعات 1402/11/29  صفحه 10

 

درباره ی سپهر5

سلام دوست مهربان ، ما آماده دریافت نظرات و راهنمایی های شما در مورد وب سایت پنج آسمان هستیم. روزنامه اطلاعات در خدمت مردم.

مطلب پیشنهادی

(مست عشق) یکی از پروژه‌های مهم و بین‌المللی سینمای ایران

فیلم مست عشق ساخته حسن فتحی یکی از مهم‌ترین فیلم‌های چند سال اخیر است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *